Connect with us

Espor

FC Schalke 04’de ormancı değişikliği yaşandı

Schalke 04’de Yaz Sezonundan önce oyuncu değişikliğine gidildi

fc schalke 04

EU LCS 2018 Yaz Sezonu’nun başlangıcından önce yaptığı değişiklik ile FC Schalke 04 rakiplerine karşı gözdağı vermek istiyor gibi görünüyor. Reddit’te ilgili bir duyuruda ekip, ormancı Milo “Pride” Wehnes’in Yaz Sezonundan önce değiştirileceğini açıkladı.

Schalke, değişimin sebebinin “sinerji sorunu” olduğunu söyledi. “Herkes bu kısımda ya da başka bir bölümde başarısız oldu.” Karar, son bölünmenin neyin yanlış olduğunu belirlemek için oyuncular ve antrenörler ile yapılan kapsamlı görüşmelerden sonra yapıldı.

FC Schalke 04’de Pride’ın yanı sıra spor psikoloğu da takıma dahil oldu

Pride’ı çıkarmanın yanı sıra, Takım Performans Yöneticisi rolünün yerine getirilecek olan bir spor psikoloğu Fabian Broich’u da belirlendi. Schalke tarafında Challenger Serisinden LCS’ye geri getirilen jettisoned’den sonra bazı sinerji sorunları beklenebilirdi. Schalke, Tamás “Vizicsacsi” Kiss ve Erlend “Nukeduck” Holm gibi güçlü bireysel oyuncularla Upset’i çevrelemeyi seçti. Pride, takımın ilk oyunu ve kartopu etkisini hızlandırmasına yardımcı olacak bir ormancı olmalıydı.

Önümüzdeki aylarda başlayacak olan Yaz Sezonunda köklü spor kulübünün bu hamlesi ile kendi için faydalı mı yoksa tamamen zararlı bir karar aldığını görme şansına sahip olacağız.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor