Connect with us

Fortnite

Fenerbahçe Beko’dan Fortnite danslı bir kutlama videosu geldi

EuroLeague’de play-off’lara kalmayı en erken başaran takım olmayı başaran Fenerbahçe Beko’dan Fortnite danslı kutlama paylaşımı geldi.

fenerbahçe beko, euroleague, fortnite

EuroLeague’de müthiş bir başarı elde eden ve neredeyse rakiplerine maç vermeyen Fenerbahçe Beko, bunu sosyal medyadan Fortnite danslarıyla kutladı. Sarı-lacivertli ekip, EuroLeague’in güncel formatında play-off’lara en erken kalmayı başaran ilk takım olmuştu.

2016-2017’den beri oynanan formatta müthiş bir başarı elde eden ekip, 22. haftanın sonunda 19. galibiyetini almayı başardı. Sarı-lacivertliler bu güzel performanslarını Twitter’da paylaştıkları ve oyuncuların Fortnite karakterlerinin danslarını yaptığı bir video ile kutladı.

Fenerbahçe Beko oyuncularından Fortnite dansı

Bu güzel paylaşımın altı ise Fenerbahçe taraftarlarının sevgi dolu paylaşımları ile doldu taştı. Taraftarlar “Dünyanın en güzel takımı” sloganını birçok kez tekrarlarken, takım oyuncularına ve takıma övgü yağdırdı.

İşte o yorumlardan bazıları

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Fortnite

error: İçerik kopyalanmasına izin veremiyor.