Connect with us

Espor

Fenerbahçe Espor Genel Menajeri Emre Aksoy’dan TBF 2022 değerlendirmesi

#TBF2022’de mücadele eden Fenerbahçe Espor’un Genel Menajeri Emre Aksoy, bir dizi açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Espor Genel Menajeri Emre Aksoy TBF 2022 değerlendirmesi

2022 yılının Türkiye’deki en büyük League of Legends etkinliği Türkiye Büyük Finali 2022 geride bıraktığımız hafta sonu gerçekleştirildi. 91. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında gerçekleştirilen finalde DenizBank İstanbul Wildcats ile Fenerbahçe Espor ekipleri karşı karşıya geldi. Tüm karşılaşmaların oynandığı beş maçlık büyük final serisinde yüzü gülen taraf geçtiğimiz sezonun şampiyonu DenizBank İstanbul Wildcats oldu.

Karşılaşmanın ardından iki tarafın da yönetim ekibi ve oyuncularından açıklamalar gecikmedi. Finalist takım Fenerbahçe Espor’un Genel Menajeri Emre Aksoy, takımının hem lig ve Playoff aşaması hem de büyük finaldeki performansı hakkında konuştu.

Emre Aksoy: “Taraftarımızın bizimle aynı fikirde olmadığı konular vardı”

Kişisel Twitter hesabı üzerinden 11 Eylül Pazar günü yaptığı paylaşımda Fenerbahçe Espor Genel Menajeri Emre Aksoy, takımını tebrik ettiği Tweet serisine “Öncelikle 0-6 başladığımız, tüm olasılıkların aleyhimize olduğu bir mevsimde önce çeyrek sonra yarı finalde herkes tarafından imkansız görülen, fakat bizim her zaman sonuna kadar inandığımızı başararak finale çıkan LoL ekibimizi tebrik ederim.” sözleri ile başladı.

Taraftarlarının kendileri ile aynı fikirde olmadığı konular olduğunu bildiklerini söyleyen Aksoy, “Fakat @Invokid_lol ve @Urien_lol mevsim boyunca takımın gerçek potansiyelini açığa çıkartmak için ellerinden geleni yaptı. Koçlarımızla gurur duyuyorum.” dedi.

Açıklama serisi 1907 Fenerbahçe Derneği yöneticileri hakkında, “Başta @rifatperahya ve @sinaafra olmak üzere @1907FBD yöneticilerimiz de takımımıza olan inançlarını hiçbir zaman kaybetmediler ve bizi sonuna kadar desteklediler. Fenerbahçe için daha iyisini yapmaya sonuna kadar çaba harcayacağız.” şeklinde konuşan Aksoy, “Uzun süre sonra izleyicilerle birlikte, sahnede, açık havada ve önemli bir günde İzmir’de yapılarak tarihe geçen bu TBF’de final oynamış olmak bizim için gurur verici. Bu atmosferi unutulmaz hale getiren izleyicilere çok teşekkür ederim.” sözleri ile devam etti.

Aksoy’dan DenizBank İstanbul Wildcats ekibine tebrik

TBF 2022’deki rakipleri DenizBank İstanbul Wildcats hakkında da konuşan Genel Menajer, Anıl “HolyPhoenix” Işık’ın çalışma ve kazanma arzusu asla bitmeyen, çok değerli bir oyuncu olduğunu dile getirip, “İlk başta eski oyuncularımız @HolyPhoenix_LoL ve @FarfetchLOL, çok değerli @muratdayi ve tüm @IWcats ekibini tebrik ederim. Worlds’de başarılar, kalpler sizinle.” diye konuştu.

Emre Aksoy tarafından yapılan açıklamanın sonunda Riot Games Türkiye ekibi hakkında ise “Yaşadığımız tüm sorunlara rağmen güler yüzlerini eksik etmeyen ve kazasız/sorunsuz bir TBF gerçekleştiren Riot Games Türkiye ekibinin de eline, emeğine sağlık.” sözleri kullanılarak teşekkür edildi.


İlginizi Çekebilir:

Türkiye Büyük Finali 2022 şampiyonu DenizBank İstanbul Wildcats oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor