Connect with us

Espor

Fenerbahçe Espor Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi koç kadrosunu tanıttı

Arda “Invokid” Başaran bu sezon Fenerbahçe Espor’un ana kadrosunda görev alacak.

Fenerbahçe Espor Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi koç kadrosunu tanıttı
Görsel: twitter.com/FBespor

11 Haziran Cumartesi günü başlayacak olan Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi öncesi oyuncular kadar takımların teknik ekipleri de merak ediliyor. 29 Mayıs Pazar günü oyuncuların tanıtılmasının ardından Fenerbahçe Espor’un Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nde görev alacak olan koç kadrosu da duyuruldu.

6 Haziran Pazartesi günü takımın resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılan gönderilere göre geçtiğimiz sezonlarda sarı lacivertli takım bünyesinde Akademi Ligi koçu olarak görev alan ve takımı şampiyonluğa ulaştıran Arda “Invokid” Başaran, 2022 Yaz Mevsimi’nde ana League of Legends takımın baş koçu olarak görev alacak.

2022 Yaz Mevsimi’nde Invokid ile birlikte Fenerbahçe’nin teknik kadrosunda Erdinç “Urien” Mutlu ve Vsevolod “Click” Tikhomirov koç olarak yer alacak.

Takım bünyesinde gerçekleştirilen bu rol değişikliğinin ardından Twitter üzerinden bir paylaşım yapan Arda “Invokid” Başaran, düşüncelerini “Kulüp yöneticilerimize bize bu şansı verdikleri için teşekkür ederim. Ekip olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.” sözleri ile birlikte aktardı.

Koç kadrosunun bir diğer ismi Erdinç “Urien” Mutlu ise yaptığı paylaşımda “Umuyorum ki başta taraftarlarımız olmak üzere bize güvenen ve destekleyen herkesi mutlu edip yüzlerini güldürdüğümüz bir dönem olsun. @Invokid_lol Kardeşim Allah utandırmasın.” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe Espor Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi koç kadrosu

  • Arda “Invokid” Başaran
  • Erdinç “Urien” Mutlu
  • Vsevolod “Click” Tikhomirov

İlginizi Çekebilir:

Info Yatırım Aurora Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi kadrosu duyuruldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor