Connect with us

Espor

Fenerbahçe SK kongresinde espor şubesinin açılması kabul edildi

Fenerbahçe SK bünyesine bir espor şubesi resmi olarak kuruldu.

Fenerbahçe SK kongresinde espor şubesinin açılması kabul edildi

Geçtiğimiz günlerde sizlere Fenerbahçe SK Başkanı Ali Koç‘un Habertürk TV’de gazetecilerin sorularını yanıtladığı bir programda espor şubesinin geleceği hakkında yaptığı açıklamalarını aktarmıştık.

25 Haziran Cuma gününün akşam saatlerinde ise Fenerbahçe Spor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda takımın taraftarlarını sevindirecek bir karar alındı.

Kongrede alınan karara göre espor şubesi de dahil olmak üzere Kadın Futbol ve Paralimpik spor şubelerinin kurulması kararı alındı. Gündemin 17. maddesinde yer alan teklif, genel kuruldaki üyelerin oybirliği sonucu onaylandı.

Fenerbahçe SK Başkanı Ali Koç, geçtiğimiz günlerde katıldığı televizyon programında kongrede espor ve diğer amatör şubelerin kurulması yönündeki tekliflerini üyelere sunacaklarını açıklamıştı.

Genel kurulda alınan bu kararın ardından 1907 Fenerbahçe Derneği Başkan Yardımcısı ve 1907 Fenerbahçe Espor Takım Başkanı Sina Afra Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Espor şubesi hazır @FBespor Teşekkürler Fenerbahçe Genel Kurulumuz “ sözlerini kullandı.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile üzerinden geçtiğimiz hafta 3.8 milyon hesap banlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor