Connect with us

LoL

Fiddlesticks için oyuna eklenen korkunç detay!

Fiddlesticks ürkütücü sesi ve görüntüsüyle oyunun içinde de korkutmaya devam edecek

Yakın zamanda yenilenmiş olan yeni Fiddlesticks’i karşı takımınızda görmek istiyorsanız bu konuda uyanık olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü Riot Games rastgele normal League of Legends oyunlarına Fiddlesticks’in sizi korkutabilecek yeni bir ürkütücü detayını ekledi. Oyun başladığında kendi ormanınızda gezerken Kadim Korku’nun ürkütücü bir yansımasıyla karşılaşabilirsiniz. Ne kadar görüldükten sonra kaybolan bir hayalet de olsa dikkatinizi oyundan dağıtabilir. Bir zamanların korkutucu korkuluğu Fiddle şimdi Vadiyi kavurmak için en korkunç şampiyonlardan birine dönüşüyor.

Was playing norms and a random Fiddle ran at me at the start of the game from r/leagueoflegends

Klipte Xin Zhao, oyunun başında beklenildiği gibi kırmızı güçlendirmesine koşar. Şampiyon kırmızı güçlendirmenin çalılıklarına geldiğinde şoka uğrar çünkü bu kadar kısa bir süre içinde karşı nexus’dan buraya bu sürede hiç bir şampiyon gelemez. Ormanına baskın yediğini düşünen Xin Zhao toza dönüşmeden önce Fiddle’ın hayaletini görür ve korkar. Bu videonun en büyük kısmı, Fiddlesticks‘in tüm ses ve görsel efektleriyle birlikte sunulması. Kadim Korku‘nun sinir bozucu çığlıkları korkutmaya devam ediyor. Ormanı istila etmeye gelen bir düşman şampiyon gibi görünmesini de ayrıca sağlıyor.

Normal lig maçlarında Fiddlestick’in böyle ortaya çıkmasından memnun değilseniz, muhtemelen oyunun ayarlarındaki seçenekler ile devre dışı bırakarak bu efekti kapatabilirsiniz. Bu, mevsimsel veya etkinlik haritası aksesuarları veya istenmeyen atlama korkuları gibi oyun için gerekli olmayan her şeyi kapatır.

Yama 10.7 yayınlandığında Fiddlesticks’ın sunuculara gelmesi planlanıyor. Oyunun başlangıcında ormanınıza girerseniz sizde birkaç dakika boyunca Kadim Korku‘yu görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

VFŞL 4 Nisan Cumartesi Günü Geri Dönüyor!

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


LoL