Connect with us

FIFA

FIFA 19 Süper Lig ratings: Türkiye’deki en güç oyuncular hangileri?

FIFA 19’da Süper Lig’in en güçlü 10 oyuncusu şu isimler olacak:

FIFA 19 Süper Lig en iyi oyuncular

FIFA 19 Süper Lig dengeleri nasıl?

FIFA 19 rating‘leri oyun için son dönemde konuşulan belki de en büyük konulardan biri. Peki FIFA 19 Süper Lig için neler düşünmüş? Liverpool – EA arasındaki krizin halen devam ettiği şu günlerde Türkiye Süper Ligi’ne de bir göz atalım istedik. İşte FIFA 19 rating’lerine göre ligimizin en iyi 10 oyuncusu.

FIFA 19 Süper Lig’de en yüksek rating’e sahip 10 oyuncu arasında zirvede Pepe yer alıyor. Bu listede Beşiktaş’tan 4, Galatasaray’dan 3 isim yer alırken Fenerbahçe’den 2, İstanbul Başakşehir’den ise 1 isim bulunuyor.

FIFA 19 Süper Lig: En güçlü 10 oyuncu

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

EA – Salah krizi ne?

FIFA 19 Süper Lig listesine baktıktan sonra bu konuyu yeniden gündeme getirelim: Futbol oyunları arasında esporun bel kemiği olan FIFA, FIFA 19 hakkındaki detayları açıklamaya devam ediyor. Kısa bir süre önce oyunun en güçlü 100 oyuncusunu açıklamaya başlayan oyun, hatırlayacağınız üzere Mohamed Salah’ı oyunun en iyi 27. oyuncusu olarak paylaşmıştı.

88 rating’e sahip olan Mohamed Salah için yapımcı firma EA Sports’a tepki gösteren Liverpool taraftarları, oyuncunun FIFA 18’deki güncellemeler ile kazandığı güç dengesinin FIFA 19’da olmama nedenini sorguladı. Öyle ki gelen mesajlarda “Ön siparişi iptal ettim” gibi sözler de görüldü.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

FIFA