Connect with us

FIFA

FIFA 20’de Black Friday etkinlikleri devam ediyor!

FIFA 20’de Black Friday kapsamında yeni KKG’ler ve haftalık görev oyuna eklendi.

FIFA 20’de Black Friday’e özel KKG’ler oyuna eklenmeye devam ediyor. Oyuna son olarak özel anlar Leon Bailey ve Flashback Fabregas KKG’leri eklendi. Bu KKG’lerin yanı sıra haftalık görevlerden oyuncular özel anlar Joshua King‘de kazanabilecekler.Kartların analizinde ilk olarak 86 genel puanlı Bailey’e göz atarsak 93 hız ve 85 şut puanları öne çıkıyor. Dribbling özelliği de çok iyi olan Bailey’in en büyük dezavantajı ise uyruğunun kötü olması. Bundesliga kadrolarına yada hybrid kadrolarda Bundesliga bölümüne monte ederek kadronuzda kullanabilirsiniz. Çok iyi bir kanat olarak gözüken Bailey, fizik ve boyundan dolayı tek forvet olarak kullanmak zor olsa da  ikinci forvet olarak da kullanılabilir.
Özel anlar Bailey KKG’si fiyatları: PS 4 164k / XBOX 172k / PC 166k

Diğer bir özel anlar kartı olarak gelen King ise haftalık görev olarak oyuna eklendi. Oyuncular belirtilen görevleri tamamlayarak King’in özel anlar kartına erişebilecekler.
Kartın fizik, hız ve dribbling puanları ile öne çıktığını görüyoruz. Premier Lig kadrosu kullanan oyunculara çok iyi bir alternatif oluşturacak King’i tek veya ikinci forvet olarak veya sisteminize göre 10 numara pozisyonunda kullanabilirsiniz.

Oyuna eklenen son kadro kurma görevi ise Flashback Fabregas. Oyuncunun en iyi olduğu döneme atıfta bulunarak çıkarılan bu kartın en öne çıkan özelliği ise pas ve dribbling puanları. Oyuncunun en büyük dezavantajı ise 80’lik dayanıklılık puanı. Dayanıklılık puanından ötürü geride kal komutu ile beraber libero pozisyonunda yada ileride kal komutu ile beraber 10 numara pozisyonunda oyuncuyu az koşturup az yorarak bu dezavantajı giderebilirsiniz. Libero oynatacaklar için ” Gölge ” kimya kartı 10 numara oynatacaklar için ise ” Avcı ” kimya kartı en iyi tercih olacak gibi duruyor.
Flashback Fabregas KKG’si fiyatları: PS 4 131k / XBOX 137k / PC 137k

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

FIFA