Connect with us

FIFA

FIFA 21 Ultimate Team’in resmi fragmanı yayınlandı

FIFA 21 Ultimate Team modundan ilk kez resmi fragman geldi.

FIFA 21 Ultimate Team'in resmi fragmanı yayınlandı

EA tarafından, Ekim ayında çıkacak olan FIFA 21‘in Ultimate Team modu hakkında resmi fragman geldi.

EA, 9 Ekim 2020 tarihinde çıkış yapacak FIFA 21’in resmi fragmanını yayınladı. Videoyu incelediğimiz zaman artık FUT modunda CO-OP oynamaya izin verildiğini ve CO-OP oynayan oyuncuların oynadıkları maçlarda gösterdikleri performansa göre ödül alacağını görüyoruz. Ayrıca oyuna gelecek olan FUT etkinlikleri ile birlikte, oyuncular oyun oynayarak birçok ödülü kazanabilecek.

Oyuna gelecek olan özel kartlar sayesinde, FUT‘ta kullandığınız oyuncunun gerçek hayattaki performansına göre özellikleri artacak. Örneğin, Ronaldo gerçek hayatta frikikten gol atarsa, oyuncunun FIFA 21’deki Anlamlı Kartı’nın serbest vuruş özellikleri artış gösterecek. Artık oyuncular Divison Rivals’ta 30 maç üzerinden puan alabilecek. Bu sınırlama sadece oyuncunun alabileceği puan için geçerli. Oyuncular hafta boyunca istediği kadar maç oynayarak, Divison Rivals’ta rank’ını yükseltebilecek.

Artık FUT stadyumumuzu, istediğimiz şekilde özelleştirileceğiz. Takım sahaya çıkarken çalan marştan, stadyumdaki görsellere kadar birçok şeyi değiştirerek kendi stadyumlarımızı özelleştirebileceğiz. Ayrıca artık WL’deki ilk 100 değil, ilk 200 özel olarak ödüllendirilecek.

Artık FIFA 21’de 100 adet ikon oyuncusu bulunacak. Yeni eklenen ikon oyunculara, aşağıdan bakabilirsiniz.

Allied Esports Odyssey öncesi cNed ile röportaj gerçekleştirdik!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FIFA