Connect with us

Espor

FIFA 21’in Early Access’inin detayları belli oldu!

FIFA 21’in Early Access’inin detayları belli oldu! #FIFA21

fifa 21'in Early Access'i

FIFA 21’in Early Access’inin detayları belli oldu. Early Access sayesinde futbol severler, FIFA 21’i daha erken deneyimleyebilecek.

FIFA serisi, futbol severlerin en çok sevdiği oyunların başında gelmektedir. PES’in 2021 yılında yeni bir oyun çıkarmayacağından dolayı FIFA 21, geçen senelere göre daha fazla kişiye ulaşabilecek. Çoğu FIFA oyuncusunun oynadığı Ultimate Team modu ise, oyunun en rekabetçi tarafı.

Bundan dolayı oyuna ne kadar erken başlanırsa, oyundaki avantajlara o kadar çok sahip olabilirsiniz. EA, bu yılki Early Access hakkında bir bilgilendirme yaptı.

FIFA 21’in Early Access’i

FUT 21, 1 Ekim’den itibaren EA Play üyeleri için Erken Erişim ile başlayacak. FIFA 21’in Şampiyonlar veya Ultimate Sürümünün ön siparişini verdiyseniz erişim, 9 Ekim’deki dünya çapındaki lansmandan üç gün önce 6 Ekim’de başlayacak. Erken Erişim oyuncuları sırasında aşağıdakiler dahil özel ödüller kazanabilir:

  • Takas edilemeyen 80-84 GEN Oyuncu Seçimi ve 10 maç ödünç verilen Haftanın Takımı (TOTW) Oyuncusu içeren özel bir Erken Erişim Ödül Paketi kazanma şansı sunan Lansman Öncesi Görevler.
  • Sınırlı bir süre için mevcut olan, futbol dünyasından en iyi performans gösteren oyuncuları öne çıkaran 1. Hafta Takımı.
  • Sezon Hedefleri 1’in lansmanı: 1. Sezonda daha fazla zamana ek olarak, EA Play üyeleri ayrıca 30. seviye ödüllere ulaşma yolunda kendilerine yardımcı olacak bir Sezon XP takviyesi alacaklar.
  • Üç Millet Temalı Canlı FUT Dostluk mücadelesiyle önce Canlı FUT Dostluk Maçlarını deneyimleyin.
  • İnsanlara Karşı Makine topluluk etkinliğinde bir avantajla Olayları deneyimlemek için ilk fırsat. Takas edilemez bir Prime Electrum oyuncu paketi kazanmak için İnsanlara Karşı Makine Hedefleri grubunu tamamlayın.

Bu yılki Transferin Son Günü’nü kutlamak için Erken Erişim,  aşağıdakileri içeren özel İzlenecekler (OTW) içeriğini de içerecek:

  • Oyuncu Kadrosu Kurma Mücadelesini (SBC) İzleyecekler
  • İzlenecekler Oyuncu Seçimi Oyu

Dikkat Çekenler öğesini hak ettiğini düşündüğünüz oyuncuya oy vermek için 5 ve 6 Ekim’de hem oyun içinde hem de Companion Uygulaması üzerinden FUT’a giriş yaptığınızdan emin olun. Oylamanın kazananı, Ones To Watch sırasında yayımlanan Ones To Watch Oyuncu KKG’sinde yer alacak.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor