Connect with us

FIFA

FIFA eClub World Cup tamamlandı, Futbolist yarı final oynadı

FIFA eClub World Cup tamamlandı ve temsilcimiz Futbolist bu dev etkinlikte yarı final oynama başarısı gösterdi.

Elemelerinde toplam 93 takımın bulunduğu ve bu takımlar içinde üç temsilcimizin yer aldığı FIFA eClub World Cup sona erdi. Temsilcimiz Futbolist, bu dev etkinlikte yarı final oynama başarısı gösterdi.

FIFA eClub World Cup elemeleri sonrası son 16’ya kalan takımlar dört gruba ayrıldı. A grubunda Brøndby IF, Wolves Esports, Manchester City Esports ve Prime Ninja takımları yer aldı. Oynanan karşılaşmalar sonucu çeyrek finale çıkmayı başaran 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet ile Manchester City Esports ve 3 galibiyet, 3 beraberlik ve 3 mağlubiyet ile Wolves Esports takımları oldu.

B grubunda NoFuchsGiven Esports, Imperial, FaZe Clan ve Tricked Espor yer aldı. Oynanan karşılaşmalar sonucu Çeyrek Finale çıkmayı başaran 5 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet ile FaZe Clan ve 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 4 mağlubiyet ile Imperial takımları oldu.

C grubunda Vfl Bochum 1848, Team Vitality, Dijon FCO ve temsilcimiz Futbolist yer aldı. Oynanan karşılaşmalar sonucu Çeyrek Finale çıkmayı başaran 5 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet ile grubunu lider tamamlayan temsilcimiz Futbolist ve 4 galibiyet, 3 beraberlik ve 2 mağlubiyet ile Dijon FCO takımları oldu.

D grubunda ise AFC Ajax, Al Nassr FC, King Esports ve ECV Esports gibi takımlar yer aldı. Oynanan karşılaşmalar sonucu grubunu lider tamamlayan King Esports ve AFC Ajax Çeyrek Finale çıkmayı başardı.

Çeyrek Finalde C grubunu birinci olarak tamamlayan temsilcimiz Futbolist ve A grubu ikincisi Wolves Esports eşleşti. İlk maç PS4 platformunda isopowerr ve Fifilza arasında oynandı ve Fifilza’nın 1-0’lık galibiyeti ile ilk maçı Wolves Esports kazandı. İkinci maçta XBOX platformunda oynanırken Sanchezz rakibini 3-0 yenerek seriye eşitlik getirdi. Son maç 2v2 oynandı ve temsilcimiz Futbolist’in 5-2’lik galibiyeti ile Futbolist oldu.

Ardından C grubu ikincisi Dijon FCO ile A grubu birincisi Manchester City Esports eşleşti. Oynanan maçlar sonucu Dijom FCO Yarı Finale çıkmayı başardı.

B grubu birincisi FaZe Clan ve D grubu ikincisi AFC Ajax eşleşti. Üçüncü ayak maçı 2v2 oynandı ve penaltılara giden maçta son penaltıyı kurtaran FaZe Clan ekibi Yarı Finale çıktı.

Son Yarı Finalist ise B grubu ikincisi Imperial ve D grubu birincisi King Esports karşılaşmasının galibi King Esports oldu.

Yarı Finalde temsilcimiz Futbolist, King Esports ile eşleşirken FaZe Clan ise Dijon FCO ile eşleşti. Oynanan karşılaşmalar sonucu ise Futbolist ve FaZe Clan elenirken, Finale ise King Esports ve Dijon FCO kaldı.

https://twitter.com/FIFAeWorldCup/status/1094587506102861824?s=19

Oynanan karşılaşmalar sonucu King Esports rakibini yenerek FIFA eClub World Cup Şampiyonu oldu.

https://twitter.com/FIFAeWorldCup/status/1094621744969773057?s=19

https://twitter.com/playerbroscom/status/1094680196760911872

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FIFA