Connect with us

Espor

FIFA eClubWorldCup elemelerinde 2. hafta başladı!

FIFA eClubWorldCup elemelerinde temsilcilerimizin son durumları haberimizde.

FIFA’nın espor alanında en büyük organizasyonu olan FIFA eClubWorldCup elemelerinde 2. hafta başladı.Ülkemizden bir çok takımında boy gösterdiği elemeler zorlu maçlara ev sahipliği yaptı. Eleme gruplarında iki temsilcimiz Galatasaray Espor ile Başakşehir Espor aynı grupta mücadele etti.
MEA bölgesi gruplarında mücadele eden temsilcilerimizden Galatasaray ikinci haftanın ilk gününü lider kapatırken aynı grupta mücadele eden diğer bir temsilcimiz Başakşehir ise 7. sırada yer aldı.
Galatasaray Espor’da iMertAL 12, SYHD ise 8 puan toplayarak sarı kırmızılı ekibi liderlik koltuğuna oturttu. Başakşehir Espor‘da Sanchez 9, Aniva7 ise 2 puan toplayarak toplamda 11 puanla Başakşehir’i 7. sıraya taşıdı.

MEA Bölgesi puan durumu ve temsilcilerimizin elde ettiği puanlar

FIFA eClubWorldCup elemelerindeki diğer bir temsilcimiz ise Futbolist oldu. Geçen sene FIFA eClubWorldCup’da bizi temsil etme başarısını gösteren Futbolist, bu senede ülkemizi temsil etmek için büyük bir çaba içerisinde.

EU bölgesinde TIER 1’de yer alan temsilcimiz günü 11 puan ile 7. sırada tamamladı. Kaptan ISOPOWERR 9 puanla başarılı bir günü geride bırakırken temsilcimizin diğer oyuncusu BorasLegend ise şansız bir gün geçirerek 2 puan toplayabildi.

Futbolist’in mücadele ettiği grubun puan durumu

Ülkemizde FIFA’ya en çok katkı veren takımlardan biri olan Göztepe Gaming‘de elemelerde yer aldı. MEA bölgesinde TIER 2’de mücadele eden temsilcimiz 14 puan ile ilk günü 4. sırada tamamladı.

Göztepe’nin eleme grubunda oluşan puan durumu

Temsilcilerimizden Digital Athletics ise EU bölgesinde mücadele etti. Temsilcimiz 8 puanla 8. sırada yer aldı.

Digital Athletics’in mücadele ettiği grupta puan durumu

Beşiktaş Espor‘da EU bölgesinde TIER 2’da yer aldı. Kara kartallar grubunda ilk günün sonunda 5 puan ile 8. sırada yer aldı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor