Connect with us

Espor

Fire Flux Esports oyuncusu lauress’in kolu kırıldı!

Fire Flux Esports oyuncusu lauress’in yaşadığı sakatlık dolayısıyla kadroda değişikliğe gidildi.

Fire Flux Esports oyuncusu lauress'in kolu kırıldı!

VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split 4. Hafta karşılaşmalarının başlamasına birkaç saat kala Fire Flux Esports VALORANT takımında beklenmeyen sürpriz bir değişiklik yaşandı. 30 Mayıs Pazartesi gününün öğle saatlerinde yapılan açıklama ile birlikte Toprak “lauress” Kaynak’ın kolunun kırıldığı duyuruldu.

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden koç Salih “marqnue” Onaran’ın imzası ile yayınlanan açıklamada 28 Mayıs Cumartesi gününün akşam saatlerinde 17 yaşındaki oyuncunun kolunun talihsiz bir şekilde kırıldığının haberini aldıkları belirtildi.

Fire Flux Esports’ta lauress’in yerine Yetujey geçiyor

Takımın koçluğunu üstlenen Salih “marqnue” Onaran açıklamasının devamında yaşanan bu sakatlık nedeniyle kadroda yaşanan değişikliği de duyurdu. Marqnue tarafından belirtilene göre Fire Flux Young kadrosunda yer alan Eray “Yetujey” Budak, bir süreliğine Toprak “lauress” Kaynak’ın yerine oynayacak.

Yetujey ilk etapta VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split 4. Hafta kapsamında Galakticos karşısına çıkarken, VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split 5. Hafta kapsamında Papara SuperMassive Blaze karşılaşmasında da görev alacak.

Açıklamada belirtilene göre lauress’in iyileşme durumuna göre bu süreç değişkenlik gösterebilecekken, marqnue oyuncusuna “En kısa sürede iyileşmen ve aramıza dönmen dileği ile kardeşim.” sözleri ile iyi dileklerini dile getirdi.


İlginizi Çekebilir:

Kürşad “Regarnur” Demirer sunuculuk kariyerine veda etti

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor