Connect with us

Espor

Fire Flux Esports VALORANT akademi kadrosunun yeni takımı Surreal Esports oldu

Fire Flux Young kadrosunun yeni evi Surreal Esports oldu.

Fire Flux Esports VALORANT akademi kadrosunun yeni takımı Surreal Esports oldu
Görsel: twitter.com/firefluxesports

13 Aralık Salı gününün akşam saatlerinde Fire Flux Esports’un sosyal medya hesapları üzerinden Salih “Marqnue” Onaran imzasının yer aldığı bir açıklama yapılmasının ardından Fire Flux Esports VALORANT akademi kadrosu(Fire Flux Young) gündeme geldi.

VALORANT takımının koçu Marqnue, yayınlanan açıklamada Riot Games tarafından kendilerine tebliğ edilen yeni kural ile sonrası artık bünyelerinde bir akademi takımına yer veremeyeceklerini duyurdu.

Onaran, Young projelerinin sonuna geldiklerini duyurduğu açıklamasını ekipteki isimlere “Bu sebeple ilk günden son güne kadar başarıyla yürüttüğümüz Young projemizin sonuna geliyoruz. Şimdiye kadar bizimle birlikte bu projede emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ederim. Kalbimde çok büyük yerleri olan kardeşlerime kariyerlerinde sonsuz başarılar diliyorum. Bize yaşattıkları her şey için minnettarım. Umuyorum ki bir gün yollarımız tekrar kesişecek.” sözleri ile veda ederek tamamladı.

Fire Flux Esports VALORANT akademi kadrosu yeni takımı: Surreal Esports

Naci Arda “macRue” Yıldız, Ali Eren “Crewen” Sargın, Deniz “vittoria” Kulçak, Eren “Rosé” Erzan ve Emre “VenTT” Bozkurt’un oluşturduğu Fire Flux Young kadrosunun geleceği ise kısa süre içerisinde belli oldu.

Marqnue’nin açıklamasından dakikalar sonra, Surreal Esports’un sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanan açıklama ile FF bünyesinden ayrılan oyuncuların kendi takımlarına transfer edildiği duyuruldu.

Surreal Esports’un yeni kadrosu, “ONLAR ARTIK YOUNG DEĞİL! Yeni sezonda Surreal Esports’u temsil edecek kadromuz!” sözleri ile tanıtıldı.

Surreal Esports VALORANT kadrosu

Kasım ayının başında 6 kişilik bir VALORANT kadrosu duyuran Surreal Esports kısa süre içerisinde 3 oyuncusu ile yollarını ayırmıştı. Yapılan son transferlere ve Liquipedia’nın verilerine göre takımın kadrosu aşağıdaki gibi şekillendi.

  • Naci Arda “macRue” Yıldız
  • Ali Eren “Crewen” Sargın
  • Deniz “vittoria” Kulçak
  • Eren “Rosé” Erzan
  • Emre “VenTT” Bozkurt
  • Duhan “mAz” Ovalı
  • Uğur “Kuzuur” Kiremitçi
  • Tolga Eren “Blacktaps” Karakulak
  • Emirhan “Mephz” Yıldırım

Fire Flux Esports VALORANT kadrosunda yaşanan bu değişiklik hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın. İyi oyunlar!


İlginizi Çekebilir: Atahan Dikmen’in yeni evi FUT Esports oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor