Connect with us

Espor

Fire Flux Esports VALORANT takımında KyRo ayrılığı

Fire Flux Esports VALORANT takımında KyRo ile yollar ayrıldı.

Fire Flux Esports VALORANT takımında KyRo ayrılığı

VALORANT Regional League Türkiye: Birlik x Coca-Cola liginde mücadele eden takımlardan biri olan Fire Flux Esports bünyesinde 7 Mart Pazartesi günü bir ayrılık yaşandı. Yapılan duyurulara göre takım ile koç KyRo’nun yolları ayrıldı.

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden 7 Mart gününün akşam saatlerinde yapılan paylaşımlara göre 2021 yılının aralık ayında takıma koç rolünde katılan Çağrı “Kyro” Bolat ile yollar karşılıklı olarak anlaşılmasının ardından ayrıldı.

KyRo: “Fire Flux takımından ayrılmış bulunmaktayım”

FF bünyesinde yer alan isimlerin bol şans dilediği Bolat, TwitLonger üzerinden çalışma arkadaşlarına veda ettiği bir açıklama paylaştı. Game Changers sürecinin de dahil olduğu toplamda 6 aydır koçluğunu yaptığı Fire Flux Esports bünyesinden ayrıldığını duyuran Kyro, şunları söyledi:

“Game Changers süreçleri de dahil olmak üzere 6 aydır koçluğunu yaptığım Fire Flux takımından ayrılmış bulunmaktayım. Bu süreçte bana çok katkısı bulunan Salih Abi, Erim Abi, oyunculara ve takım çalışanlarına teşekkür ederim.”

Açıklamasında geleceğine de değinen Bolat, önümüzdeki dönemde ana veya kadın takımlarında koç veya analist pozisyonlarındaki tekliflere açık olduğunu dile getirdi.


İlginizi Çekebilir:

VCT 2022 EMEA Challengers SMB – BBL derbisi ile geri dönüyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor