Connect with us

Espor

Fire Flux Esports’un yeni Proje Müdürü Aras Basmacıgil oldu

Fire Flux Esports’un yeni ismi @arasbsmcgl düşüncelerini Playerbros ile paylaştı.

Fire Flux Esports'un yeni Proje Müdürü Aras Basmacıgil oldu
Görsel: twitter.com/firefluxesports

Fire Flux Esports ekibinde 23 Mayıs Pazartesi günü boşalan Proje Müdürü pozisyonu fazla uzun bir süre boş kalmadı. Geride bıraktığımız 23 Mayıs Pazartesi günü Çağlasu Kara’nın Papara SuperMassive Blaze takımına Asistan Menajer olarak geçiş yapmasının ardından Fire Flux Esports’un yeni Proje Müdürü Aras Basmacıgil oldu.

Takımın yönetim ekibine katılan yeni isim, 24 Mayıs Salı gününün öğle saatlerinde hem Fire Flux Esports’un hem de Basmacıgil’in yaptığı paylaşımlar ile duyurulmuş oldu.

Fire Flux Esports Proje Müdürü Aras Basmacıgil Playerbros’a konuştu

Espor medyasında uzun süre içerik ürettikten sonra bir süredir esporun idari kısmına geçmek istediğini belirten Basmacıgil, “Spor yönetimi eğitimi almış ve çeşitli spor ajanslarında ve etkinliklerinde çalışmış biri olarak espor sektörüne faydalı olabileceğimi düşünüyordum.” dedi.

Aras Basmacıgil görev alacağı yeni takım ve pozisyon hakkında ise “Bu şansı bana tanıyan kulübün Fire Flux gibi kuruluşunun üzerinden daha bir sene bile geçmemesine rağmen çok önemli işler başarmış bir kulüp olmasından dolayı fazlasıyla mutluyum. Fire Flux ile başarılar elde etmek için elimden geleni yapacağım.” şeklinde konuştu.


İlginizi Çekebilir:

PMPL Avrupa Şampiyonası 2022 şampiyonu Fire Flux Esports oldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor