Connect with us

PUBG

“Fix PUBG” süreci resmen sonlandı, sırada “Stabil PUBG” var

PUBG: “Geçmişte çok hatalar yaptık.”

PUBG’nin hatalarının bulunması ve giderilmesi için başlatılan “Fix PUBG” dönemi resmen sona erdi. Artık “Stabil PUBG” dönemi başladı.

PUBG’de yer alan ve bir dönem bitmek bilmeyen hatalar nedeniyle oyuncuların bir çoğu neredeyse oyunu bırakma noktasına gelmişti. Bu süreçten sonra bir de oyun espor turnuvaları düzenlemeye başlayınca, bu hatalar artık herkesin konuştuğu bir sorun haline gelmişti. Bunun oyunun yapımcıları ise “Fix PUBG” adında bir kampanya başlatmıştı ve oyundaki hataların raporlandığı ve daha hızlı düzeltildiği bir dönem başlamıştı.

Dün yapılan açıklama ile bu dönemin artık sonlandığı belirtildi. Yeni slogan ise “Stabil PUBG“. Oyunun yapımcıları şu anlık gelen güncellemelerin daha çok oyuncu odaklı olduğunu ve hataların sayısının azaldığını belirtti. Yeni hedeflerinin ise mevcut kaliteyi koruyarak güncellemelerin getirilmesi olduğunu belirttiler.

“Güncelleme yaparken hata yaptık”

PUBG’nin yöneticilerinden bir isim ise herkesi şok eden bir açıklama yaptı. Oyundaki geçmiş güncellemelerin tamamen daha hızlı gelişmek, ilerlemek ve ön plana çıkmak amaçlı olduğunu, oyuncu odaklı olmadığını söyledi. Sözlerinin sonuna ise “hata yaptık” diye de ekledi. Bundan sonra gelecek güncellemeler tamamen oyuncu odaklı olacak ve yeniliklerin oyuna eklenmeden önce sıkı bir denetimden geçeceğini de belirtti.

Aynı isim sözlerine şu şekilde devam etti; Bundan önce oyuna gelen güncellemeler, fazla denetlenmeden ve denenmeden oyuna getirildiğini ve bir an önce istedikleri noktaya ulaşmak istediklerini belirtti.

Yeni dönemde ise artık hızlı ve dikkatsiz adımlar yerine, oyunda şu an yakalanan kaliteyi koruyarak güncellemeler gelecek. Ayrıca güncellemeler artık sadece oyun yerine aynı zamanda oyuncu odaklı da olacak.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

2 Yorum

2 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG