Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

FLASHPOINT’te sona doğru! Final çanları çalmaya başladı!

FLASHPOINT’te turnuvanın son aşamasına gelindi. Turnuvanın ilk finalisti bugün belli oluyor!

FLASHPOINT'te sona doğru! Final çanları çalmaya başladı!

COVID-19 Korona virüsü salgınının henüz ciddi seviyede tehdit oluşturmadığı zaman diliminde başlayan ve Los Angeles’taki stüdyolarda seyircisiz olarak sürdürülen turnuva FLASHPOINT, salgının etkisinin artırmasının ardından online aşamaya taşınmış ve tüm takımlar evine gönderilmişti.

Online aşamada devam eden 1 Milyon Dolar ödül havuzlu turnuvada artık sona doğru gelindi. Son karşılaşmalar ile birlikte Gen.G ve Orgless gibi ekipler de turnuvaya veda etti.

Son 4 takım!

Turnuvada son 4’e kalmayı başaran ekipler ise MIBR, MAD Lions, HAVU ve Cloud9 oldu. Bugün oynanan karşılaşmalar sonucunda da FLASHPOINT’in ilk finalisti belli olacak.

MIBR – MAD Lions

Upper bracket finalinde eşleşen ekipler, Danimarka temsilcisi MAD Lions ve Brezilya devi MIBR oldu. ESL Pro League Season 11 North America’da bekleneni veremeyen ve FURIA karşısında turnuvaya veda eden Gabriel “FalleN” Toledo kaptanlığındaki MIBR, MAD Lions karşısında galip gelmesi halinde finale yükselecek. Kazananın turnuvanın ilk finalisti olacağı bu karşılaşma, saat 23:00‘te FLASHPOINT ekranlarına gelecek. Karşılaşmada mağlup olan ekip ise final için son şansını “karar maçında” kovalayacak.

HAVU – Cloud9

Turnuvanın lower bracket finalinde ise Finlandiya devi HAVU ile Kuzey Amerika temsilcisi Cloud9 karşı karşıya olacak. Bu iki ekibin mücadelesinde galip gelen taraf, karar maçında MAD Lions – MIBR maçının kaybedeni ile oynayacak. Bu karşılaşma ise, MIBRMAD Lions karşılaşmasının öncesinde saat 20:00‘de ekranlara gelecek.

Saat 20:00 ve 23:00’te başlayacak olan bu iki eşleşmeyi aşağıdaki bağlantı üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz!

www.twitch.tv’de flashpoint’den canlı video izleyin


 

İlginizi çekebilir:

ESL Pro League’de Kuzey Amerika şampiyonu da belli oldu!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive