Connect with us

Espor

Söylenti: NA LCS temsilcisi FlyQuest’te transfer rüzgarları esiyor!

Söylenti: FlyQuest her an yeni transferlerini açıklayabilir.

NA LCS temsilcisi FlyQuest‘te transfer bombardımanı başlamak üzere. Lucas “Santorin” Tao Kilmer yeniden NA LCS çatısı altında boy gösterebilir. ESPN kaynaklı bir habere göre oyuncu şimdiden sözleşme imzalamış durumda! ESPN’in espor kategorisinde çıkan habere göre, Santroin 16 Haziran’dan itibaren NA LCS temsilcisi FlyQuest için oynayacak.

Takıma ve oyuncuya yakın kaynaklardan aldığımız bilgilere göre diye başlayan ESPN, bu transfer ile oyuncunun yeniden League of Legends Championship Series’in NA tarafında mücadele edeceğini gösteriyor diyor. Santorin son olarak H2K bünyesinde yer almıştı.

Sekizinci sırada bitirmişlerdi

Mart ayında NA LCS’i sekizinci sırada bitiren FlyQuest, Santorin’in kadrosuna eklemesinin ardından as ormancısı  Andy “AnDa” Hoang’ı da yedeğe çekecek gibi görünüyor. AnDa ocak ayından beri takımın as ormancısı olarak görev yapıyordu.

Destek rolünde de hareketlilik var

Team Liquid ve Apex Gaming’te de boy gösteren Kevin “KonKwon” Kwon, FlyQuest’in destek rolünde tercih edeceği isim olacak gibi görünüyor. Korece ve İngilizce konuşabildiği için dil bariyerine takılmayacak destek oyuncusunun, kısa bir süre sonra takıma dahil olabileceği söyleniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor