Connect with us

LoL

FlyQuest, TSM’i de alt ederek kazanma serisini sürdürmeyi başardı!

.@FlyQuest akademi kadrosu LCS’te kendilerini göstermeye devam ediyor!

flyquest

Her takımın iyi geçirdiği haftalar olabilir. Fakat yakın tarihte hiçbir kadro, FlyQuest Akademi kadrosunun LCS sahnesindeki çıkışından daha fazla heyecan verici bir çıkış yaşamadı. Başarılarının devamı olarak da FLY, Yaz Mevsimi‘nin yedinci haftasına büyük bir zaferle başladı!

TSM‘e karşı oynadığı karşılaşmada FLY, son iki takım savaşına kadar oyunda söz sahibi değildi. Fakat bu yeni kadro ne kadar geride olursa olsun bir şekilde oyuna ortak olmanın yolunu bulmayı başardı. Bu mentaliteyi her oyun koruyan kadro, dördüncü galibiyetine uzanırken bir taraftan da ana kadronun 10 maçlık kaybetme serisini sonlandırmış oldu.

FLYQUEST DURDURULAMIYOR!”

Karşılaşmanın başından itibaren, gelecek vaat eden bu yeni kadro geçen haftaki 3-0‘lık ilk çıkışından tamamen farklı görünüyordu. Ayrık ölümler ve kule altlarıyla oyun başında geri düşen ekip sanki TSM’in karşısında duramayacak gibiydi. Bu kadar geri düşülmesine ve kontrolün tamamen kaybedilmiş olmasına karşın destek oyuncusu Diamond‘ın başlattığı bir savaşla her şey tersine döndü!

İlginizi Çekebilir:

Riot Games Türkiye, sahne düzenine geri dönüyor!

Baron güçlendirmesini aldıktan sonra TSM, üst koridorda kalan birkaç kuleyi açıp FLY’ın üssünü açmaya çalışacaktı. Fakat Diamond’ın Rakan ile TSM’i grupça görüp savaşı başlatması her şeyi değiştirdi. Bu savaştan sonra FLY, TSM’in kaybetmesinin imkansız göründüğü karşılaşmada söz sahibi oldu. Oyunu kaybetme noktasına gelen TSM son bir hamle denese de akademi kadrosu, LCS’in ikinci sıra takımının planlarını suya düşürmeyi başardı ve bir galibiyete daha imza attılar.

Bu galibiyetle birlikte FlyQuest, orta sıra takımı olmak istemediklerini ve gözlerinin daha yukarılarda olduğunu gösterdi!


EA, FIFA 21 Ultimate Team’de FUTTIES promosyonunu başlattı!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL