Connect with us

LoL

fnatic yıldız oyuncusu Caps’in takımdan ayrıldığını açıkladı

Caps fnatic kadrosundan ayrıldı.

Son Dünya Şampiyonu finalisti fnatic, orta koridor oyuncusu Caps’in takımdan ayrıldığını açıkladı. Ekip yeni sezon öncesi orta koridor oyuncusu arıyor.

fnatic’e katıldığından bu yana harika performans sergileyen Caps, yeni maceralara atılmak için takımdan ayrıldığını açıkladı. Bu ayrılığı oyuncunun eski takımı fnatic de doğruladı.

fnatic ile muhteşem bir sene geçiren Caps, takıma katıldığından bu yana harika performanslar sergiledi. Zaman zaman değişik şampiyon seçimleri de yapan genç yetenek, kısa sürede EU LCS taraftarları tarafından sevilen bir oyuncu haline geldi. Takımı taşıma potansiyeli ve muhteşem yeteneği ile de “Baby Faker” lakabıyla anılmaya başlamıştı.

Yaşanan ayrılığın ardından açıklama yapan Caps, “Kariyerimde daha iyi şeyler yapabilmek için harekete geçtim. Şu an kendimi bunu başka bir yerde yaparken görüyorum.” dedi. Genç yeneteğin henüz hangi takıma gideceği belli değilken, geçtiğimiz hafta ortaya çıkan iddialara göre oyuncunun yeni adresi G2 olabilir. G2 orta koridoru Perkz ise SGT rolüne geçebilir.

Bu ayrılıktan sonra fnatic taraftarları da oldukça üzgün. Takımda geçtiğimiz senelerde de xPeke, Febiven gibi sevilen ve efsaneleşmeye yakın olan orta koridor oyuncuları da Caps gibi bir anda takımdan ayrılmıştı. Taraftarlar bir kez daha takımlarının yıldız oyuncusunu kaybettikleri için öfkeli.

fnatic veda videosu paylaştı

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL