Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Fnatic, ilk defa ESL Pro League Finalleri’ne katılamıyor

Fnatic kötü bir performans ile etkinliğe katılamıyor fakat Space Soldiers tam gaz devam ediyor!

fnatic-esl-pro-league-final-katilamiyor

Fnatic’ten beklenmeyen hata! 18 – 20 Mayıs tarihleri ​​arasında ABD’nin dördüncü en kalabalık nüfuslu eyaletinin bir şehri olan Dallas’ta gerçekleşecek olan ESL Pro League Finalleri için katılacağı belli olan 16 takımın dışında, katılamayacak birçok takım oldu. Temsilcimiz Space Soldiers ise katılacak 16 takımın arasında!

HLTV’nin mayıs ayı sıralamasına göre dünyanın en iyi 5. CS:GO takımı olan fnatic, ESL Pro League Finalleri’ne katılamıyor. 14 takımın katıldığı ESL Pro League Season 7 Avrupa elemelerinde ilk yediye giren takımlar Dallas’a gitme hakkını kazandı. Fnatic turnuvada kötü bir performans sergileyerek, 11. sırada kendine yer buldu. Avrupa’dan mousesports, NiP, Natus Vincere, FaZe, Space Soldiers, Astralis ve HellRaisers oldu.

Space Soldiers Amerika yolcusu!

Yurtdışında bizleri başarıyla temsil eden Space Soldiers, elemelerde istatistikleri tek başına dağıtmaya yetti. 1.34 rating ile makina XANTARES 2.sırada yer alırken, Calyx 1.17 rating ile 7.sırada yer aldı. Ayrıca takım bazındaki sıralamalarda SS, 1.14 rating ile ilk sıraya oturdu.

ESL Pro League Finalleri, 750,000 dolar ödül havuzu ile önümüzdeki hafta cuma günü başlayacak. Space Soldiers’ın etkinlikteki ilk rakibi Avustralyalı Renegades olacak.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive