Connect with us

Espor

Fnatic, espor koruma politikalarını duyurdu!

Londra merkezli espor organizasyonu Fnatic, önemli bir adım attı.

Londra merkezli espor organizasyonu Fnatic, profesyonel oyun endüstrisi için tasarlanmış bir dizi koruma politikasını duyurdu.

Fnatic’in Küresel Koruma İlkeleri, mevcut ve gelecekteki oyuncuları koruyan daha güvenli bir sistem oluşturmak için profesyonel oyunlarda espor koruma politikalarının konuşulması ve geliştirilmesine öncülük ediyor.

İki koruma politikası yayınlandı. İlki Çocukları ve Gençleri Koruma Politikası, ikincisi ise Risk Altındaki Yetişkinler Koruma Politikası olarak belirtildi.

Politikalar, her iki grubun karşı karşıya olduğu riskleri tanımlamanın yanı sıra, Fnatic’in gelecekte korumaya nasıl yaklaşmayı amaçladığını da detaylandırıyor.

Organizasyonun Baş Hukuk Müşaviri Andrew Cooke şu sözlere yer verdi:

“Koruma, çocuklar ve gençlerle düzenli olarak bağlantı kuran veya onlarla ilişki kuran herhangi bir kuruluş için son derece önemlidir. Ancak sektörümüzde gençlerin ve savunmasız yetişkinlerin haklarının tanınması ve korunması söz konusu olduğunda şimdiye kadar sınırlı ilerleme kaydedilmiştir.”

Organizasyon politikaları geliştirmek için, danışmanlık şirketi Safeguarding Today de dahil olmak üzere, koruma alanındaki uzmanlarla çalıştığını detaylandırdı . Her iki kuruluş da hızla büyüyen espor endüstrisinde bu yaklaşımın önemini vurguladı.

Politikalar ile ilgili daha fazla bilgiye, Fnatic’in resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Üsküdar Espor Merkezi, 6 Temmuz Salı günü açılıyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor