Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

fnatic oyuncusu JW, kariyerinin en zorlu maçlarından birine çıktı!

fnatic oyuncusu JW, kariyerinin en zorlu maçlarından birine çıktı: “Biliyorum, o beni izliyor” #FACEITMajor

Dünyaca ünlü CS: GO ekibi fnatic‘in oyuncularından Jesper”JW”Wecksell, dün oynanan FACEIT Major 2018 maçı sebebiyle önemli bir cenazeye katılamadı.

FACEIT Major 2018 turnuvası 3. gün kapsamında Vega Squadron ile karşılaşan fnatic, maçtan 16-14 galip ayrıldı ve turnuvadaki ikinci galibiyetini almış oldu. Fakat bu karşılaşmada maçın önüne geçen bir olay daha vardı. Takımın önemli oyuncularından Jesper “JW” Wecksell, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada büyükannesinin cenaze törenine katılamayacağını açıkladı.

https://twitter.com/jwCSGO/status/1040364236231323648

JW: “Biliyorum, o beni izliyor!”

Jesper Wecksell, paylaştığı bu hüzünlü tweet ile büyükannesinin cenazesini Vega Squadron mücadelesi nedeniyle kaçıracağını, kendisinin onu izlediğini, galibiyet için elinden geleni yapacağını ve onu gururlandıracağını söyledi. Jesper’in maç performansına bakacak olursak, söylediğini yaptığını da görebiliriz. Karşılaşmada 20 öldürme 18 ölümlük performans sergileyen oyuncu, maçı 1.16 rating ile tamamladı. Oyuncunun bugünkü performansından mükemmel bir kesit ile sizleri baş başa bırakıyoruz:

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive