Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

fnatic kadrosundan ayrılan ünlü AWPer draken’ın yeni adresi belli oldu

draken’ın yeni adresi belli oldu.

fnatic ile istediği performansı bir türlü gösteremeyince yedeğe çekilen draken’ın yeni adresi sonunda belli oldu. Ünlü oyuncu bir diğer İsveç ekibine gitti.

23 yaşındaki deneyimli oyuncu, Twist‘in fnatic’e transfer olmasının ardından bir oyuncusu eksik olan Red Reserve ile anlaşma imzaladı. Bu transfer ile beraber draken, EPSILON takımından eski takım arkadaşlarıyla tekrar bir araya gelmiş oldu.

fnatic ile 5 offline turnuvaya katılan ve bu turnuvalarda ortalama 0.94 rating ile oynayan draken, hem fnatic hem de espor topluluğu tarafından performans anlamında yetersiz bulunmuştu. Bir dönem gösterdiği performans ile NiP takımına transfer olmayı başaran oyuncu, daha sonrasında performans olarak her geçen gün geriye gitmişti. Ardından son olarak fnatic kadrosuna dahil olan oyuncu, beklenileni veremedi ve yedeğe çekilmişti. Deneyimli oyuncu yaptığı açıklamalarda performansının kötü olduğunu kabul etmiş ve tekrar eski günlerine dönmek için çalışacağını belirtmişti.

Red Reserve CEO’su Patrik Andersson yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “draken ile anlaştığımız doğrudur. Oyuncunun çok büyük bir potansiyeli var ve CS: GO takımımızın önemli bir yapı taşı olacak. Draken mevcut oyuncularımızı mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Böylece takımımız dünya devlerine meydan okuyabiliyor.” dedi.

Bu transferin ortaya çıkmasının ardından ünlü oyuncu da kendi Twitter hesabından bir açıklama yaptı.

İşte o paylaşım

 


“Çığır açtığım çocuklara geri döndüm. Şimdi takım olarak bunu yapabileceğimizden eminim. Epsilon bölümünü tamamıyla bitirdik. Red Reserve’nin bir parçası olmaktan mutluyum.”

Red Reserve’nin güncel kadrosu

İsveç Hampus “hampus” Poser
İsveç Fredrik “freddieb” Buö
İsveç Joakim “disko doplan” Gidetun
İsveç William “Draken” Sundin

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive