Connect with us

Espor

Fnatic, Kaspersky ile küresel ortaklığını duyurdu!

Kaspersky, Fnatic’in onuncu ortağı oldu.

Fnatic, Kaspersky ile küresel ortaklığını duyurdu!

Londra merkezli espor organizasyonu Fnatic, Rus siber güvenlik şirketi Kaspersky ile ortaklığını duyurdu.

Anlaşma detaylarında, her iki tarafın da bir dizi dijital içerik kampanyasında iş birliği yapacağını ayrıca, organizasyonun League of Legends akademi takımının formalarına Kaspersky’in logosu ekleneceği belirtiliyor.

BMW, Monster Energy, bilgisayar üreticisi PCSpecialist ve oyun koltuğu üreticisi AndaSeat gibi birçok ortaklığa sahip olan organizasyon, Kaspersky ile ortaklığını duyurarak bir yenisini daha eklemiş oldu.

Fnatic CEO’su Sam Matthews, anlaşma hakkında şu sözlere yer verdi: “Dünyanın dört bir yanındaki espor hayranlarına ve oyunculara böylesine önemli bir mesajı iletmek için Kaspersky ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Adil oyun ve korkusuz oyun misyonları, Fnatic’in misyonuyla mükemmel bir uyum içinde ve üzerinde çalıştığımız şeyi size göstermek için sabırsızlanıyoruz.”

Bu, Kaspersky’nin bir espor organizasyonuyla yaptığı ilk ortaklık değil. Şirket 2018 yılında Vodafone Giants ile anlaşma sağlamış ve şirketin İspanyol organizasyonunun resmi bir teknolojik ortağı haline gelmişti.


İlginizi Çekebilir:

Legends of Runeterra Kadimlerin Koruyucuları dereceli sezonu ne zaman bitiyor?

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor