Connect with us

Espor

Fnatic’in sahibinin yaptığı gaf, Caps’in gelecek sezon yer alacağı takımı ifşa etti

Fnatic’in sahibinin yaptığı gaf, Caps’in gelecek sezon yer alacağı takımı ifşa etti.

Fnatic’in sahibi Sam Mathews’in kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı gaf, Rasmus “Caps” Winther’in gelecek sezonda oynayacağı takımı ifşa etti. Kısa bir süre önce Fnatic ile yollarını ayırdığı açıklanan Caps için bir süredir G2’ya dahil olacağı iddiaları konuşuluyordu.

Son dönemde çıkan iddilara göre, Fnatic ile yola devam etmeyeceği ve G2’ya dahil olacağı konuşulan Caps, EU LCS’te en çok karşılaştırıldığı PerkZ’ün de nişancı olarak kariyerine devam etmesiyle G2’de PerkZ ile birlikte yer alacaktı. Fnatic ile yollarını ayırdığı açıklanan Caps için bu iddialar gündemdeyken Fnatic’in sahibi Mathews’in attığı bir tweet G2 iddialarını güçlendirdi.

Caps’in ayrılığın ardından oyuncusuna teşekkürlerini sunan Sam Mathews, “Umarım G2 sana hak ettiğin gibi davranır” diyerek Caps’in yeni sezonda G2’ya transfer olacağını söylemiş oldu.

Bunun son dönemde çıkan iddialara yönelik bir şaka olabileceğini de düşünmek gerekiyor. Bu tweet’i bir süre sonra silen Mathews, sonrasında pot kırdığını belirten bir tweet attı. Takımın resmi hesabından bu gönderiye “Patronumun Rick Fox olduğunu bilmiyordum” şakasıyla karşılık verildi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor