Connect with us

LoL

İddia: fnatic’in eski yıldızları Soaz ve Febiven’in yeni adresleri belli oldu

fnatic’in eski yıldızları Misfits yolcusu mu?

Bugün yılların eskitemediği oyuncular Soaz ve Febiven için Misfits iddiaları ortaya çıktı. Anlaşma olursa fnatic’in eski yıldızları tekrar buluşacak.

Deneyimli üst koridor daha önce sosyal medyada takımlarla görüşmelere açık olduğunu belirtmişti. Hatta görenlerin ağzını açık bırakan geçmişini de bu paylaşımına eklemişti. Bu paylaşımın üzerinden çok geçmeden oyuncunun Misfits ile anlaştığı söylentileri ortaya çıktı. Bir dönem ayrılık yaşasa da adı fnatic ile özdeşleşen Soaz, eğer anlaşma gerçekleşirse yeni takımıyla beraber yeni bir maceraya atılmış olacak.

Takımı baştan yaratmaya odaklanan Misfits’in orta koridoru için Febiven ile görüştüğü iddiaları da bugün ortaya atıldı. Takımındaki diğer oyuncuların başka takımlarla görüştüğü söylenen ekip, eğer anlaşmalar gerçekleşirse bir ormancı ve bir de destek oyuncusu bulmak zorunda kalacak.

ESPN’in iddiasına göre bu iki anlaşmanın olması oldukça yakın. İkiliye yakın isimlerin söylediği bilgilere dayanarak yapılan haberde, transferlere kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca Misfits’in destek oyuncusu Mihael “Mikyx” Mehle’in G2 takımıyla görüştüğü söyleniyor.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL