Connect with us

VALORANT

FNATIC Takımı VALORANT Masters Reykjavik Turnuvasından Elendi

EMEA bölgesinin gözde ismi Playoff aşamasına çıkmayı başaramadı!

fnatic masters reykjavik

FNATIC takımı, 10 Nisan 2022 tarihi itibariyle başlayan VALORANT Champions Tour Stage 1: Masters Reykjavík turnuvasının grup aşamasında bir kez kaybederek son şans için eleme aşamasına düşen FNATIC, bu aşamada da yenilerek turnuvaya veda etti. Sevilen EMEA takımı turnuvanın Playoff aşamasına katılamayacak.

10 Nisan 2022 tarihi itibariyle başlayan VALORANT Champions Tour Stage 1: Masters Reykjavík turnuvasının grup aşamasında son kısımlara gelindi. 14 Nisan 2022 tarihinde tamamlanmış olacak grup aşaması sonrası takımlar 11 günlük heyecanlı bir Playoff aşamasında birbirleriyle mücadele edecek.

EMEA bölgesinin sevilen ve gözde takımı FNATIC, 11 Nisan 2022 tarihli Ninjas in Pyjamas ile yaptığı karşılaşmada 2-0‘lık bir mağlubiyet almıştı. Bu mağlubiyetten sonra 13 Nisan 2022’de yapılan eleme maçında ZETA DIVISION ile karşılaşan FNATIC, bu karşılaşmada da 2-0 kaybederek turnuvaya veda etmek zorunda kaldı. İşte son karşılaşmanın özeti:

FNATIC – ZETA DIVISION (0-2)

İlk harita ZETA tarafından seçilen Fracture oldu. ZETA takımı, ilk yarıda büyük bir üstünlükle 9-3 galip geldi. İkinci yarıda FNATIC ekibi 4 raunt almayı başarsa da galibiyet için yeterli olmadı. ZETA ekibi haritayı 13-7 önde kapattı ve genel durumu 1-0‘a getirdi. İkinci harita ise FNATIC tarafından seçilen Icebox oldu. İlk yarı oldukça çekişmeli geçti ve 6-6 kapandı.

İkinci yarıya FNATIC ekibi önde başlasa da ZETA tarafından gelen baskı sonrası art arda alınan rauntlar ile ZETA ekibi 13-11 kazanmayı başardı. Genel durum 2-0‘a geldi ve eleme karşılaşmasında FNATIC ekibi mağlup olarak turnuvaya veda etti. Karşılaşmanın diğer detaylarına buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT