Connect with us

LoL

Fnatic Worlds 2019’da ilk galibiyetini aldı!

Avrupa takımı ikinci maçında geri döndü!

Fnatic Worlds 2019’da grup aşamasına iyi başlayamadı. İlk gün SKT T1‘a karşı kaybeden takım grubun ikinci maçında Clutch Gaming ile karşı karşıya geldi.

Rekkles yine Hylissang ile Alt Koridorda Garen/Yuumi oynamayı denedi. Fakat Clutch Gaming’in Lucian (Cody Sun) ve Bard (Vulcan) ikilisi bu koridorda kaybetmedi. Huni‘nin Üst Koridorda Tristana oynadığı maçta karşısında Bwipo, Shen oynuyordu. Clutch Gaming oyuna iyi başlayan taraftı hatta öyle ki dakika 15’te 3k altın farkı açmışlardı. Sonrasında Fnatic Huni’yi 2 kere kötü pozisyonda yakalayıp öldürdü ve farkı yavaş yavaş kapatmaya başladı. Dakika 28’e geldiğinde ise Fnatic yaklaşık 2k altın öne geçmişti.

Dakika 36’da Kadim Ejderha’nın önündeki Takım Savaşını kazanan Fnatic sonrasında doğrudan Baron’a gitti. Cody Sun ve Huni’yi Baron savaşında yakalayan Fnatic Baron’a devam etmeyip maçı bitirmek için doğrudan rakip Nexus’a gitti ve maçı 38. dakikada bitirip Grubunda 1-1 skora geldi. Lee Sin oyunuyla Broxah maçın oyuncusu seçildi.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL