Connect with us

Espor

Fnatic x Gucci işbirliği ile piyasaya sürülen saatler satış rekoru kırdı

Fnatic x Gucci işbirliği ile piyasaya sürülen sınırlı sayıdaki saatler satış rekoru kırdı

Fnatic x Gucci işbirliği ile sınırlı sayıda üretilen markalı saatlerinden birini satın almayı planlıyorsanız artık şansınız kalmadı. Çünkü özel olarak çıkarılan bu saatler 48 saatten kısa bir süre içinde tükendi. Fnatic kurucusu ve CEO’su Sam Mathews‘a göre, yalnızca Gucci web mağazasında satılan bu saatler 48 saatten az bir sürede satıldı. Mathews saatlerin mağaza stoklarında tükendiğini attığı bir Tweet ile duyurdu.

1.427 dolara piyasaya sürülen Gucci’nin bu saatlerden daha fazlasını yapacağına dair bir bilgi olmasa da, saatlere adanmış Gucci web sayfası, zaman parçalarının Fnatic ve moda markası arasında “yeni bir işbirliğinin bir parçası” olduğunu söylüyor.

Şu an için başka hiçbir işbirliği açıklanmamış olsa da, Gucci’nin web sitesindeki yorumlar, belki de Fnatic x Gucci saatlerinden biraz daha fazlasını almak isteyen herkes için yolda daha fazla ürünün olabileceğini gösteriyor.


Temsilcimiz 9INE’ın da Katıldığı Nine to Five Turnuvasının Grupları Belli Oldu!

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

1 Yorum

1 Comment

  1. Cucumber

    1 Temmuz 2020 - 17:48 at 17:48

    Yav bu aykı oyunalr harbiden rezaler gibi duruyor ( benim için ).
    Diğer aylık oyunlar arasında daima herkese hitap eden 2 farklı oyun olur. Birisi a kişilerine, birisi b kişilerine hitap eder. Ama bu c kişilerine hitap ediyor sadece…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor