Connect with us

LoL

fnatic’in yıldızı Caps’in babası, oğlunun yanından bir an olsun ayrılmıyor

İşte karşınızda CAPS.DAD!

Bir dönem ülkemizde de rekabetçi sahnede yer alan Caps, yeteneği ile herkesi büyülemeye devam ediyor. Oyuncunun babası da her daim oğluna tam destek veriyor.

Şu an takımıyla beraber Kore’de bulunan Caps, sezon boyunca sürdürdüğü güzel performansına devam ediyor. fnatic’in başarısında büyük pay sahibi olan genç oyuncu, Türkiye’de de yaptığı gibi her yere babasıyla beraber gidiyor. Takımı fnatic’e göre Caps’in çok iyi oynamasının en önemli nedenlerinden biri de babasından aldığı destek.

Bir dönem VF Şampiyonluk Ligi ekiplerinden Dark Passage’da da forma giyen genç isim, şu sıralar Avrupa’nın en iyi orta koridor oyuncusu olarak anılıyor. Hatta oyuncu için takımı, Riot Games ve hayranları da birçok videolar hazırlamış durumda. Türkiye’de profesyonel kariyerine başlayan oyuncunun kendisiyle beraber babası da ülkemize gelmiş ve oğluna tam destek vermişti. Hatta dönemin Dark Passage oyuncuları, genç isimden çok babasıyla iyi anlaştıklarını açıklamıştı. Dark Passage’da gösterdiği güzel performansın ardından Avrupa’ya transfer olan genç isim, fnatic kadrosuna katıldığı günden bu yana kendini geliştiriyor ve harika performanslar sergiliyor.

Yeteneğinin yanında büyük sorumlulukları da üstüne alan genç isim, takımına güven veriyor. Yayımlanan bir videoda, seçim yasaklama ekranında koçu aksini söylemesine rağmen herkesi şaşırtan Vayne tercihi ile maçı takımına kazandırmıştı. Video içerisinde takım arkadaşlarının da kendisine güvendiği görülen Caps, maçın sonunda galibiyetten ötürü en çok mutlu olan isim olmuştu. Video sonundaki sempatik tavırlarıyla ise herkesin tekrar sevgisini kazanmıştı.

İşte o maç ve konuşmalar

Şu an takımıyla beraber Worlds 2018’de bulunan genç isim bu performansını sürdürmeye devam ediyor. Bir oyun sonrası yapılan röportaja aniden oyuncunun babası dahil oldu ve oğlunun neden başarılı olduğunun adeta tarifini verdi. Babasından büyük destek alan genç isim, Avrupa’nın en iyi orta koridor oyuncusu olma adaylığını garantilemiş gibi duruyor.

İşte CAPS.DAD

 

fnatic: “Caps’in bugün iyi oynamasının nedenini bulduk. Teşekkürler zeetwo.”

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL