Connect with us

Espor

FORG1VEN uzun bir süre vadiden uzak kalacak

FORG1VEN uzunca bir süre sahnelerde olmayacak.

Profesyonel League of Legends oyuncusu Konstantinos-Napoleon “FORG1VEN” Tzortziou, uzunca bir süre vadiden uzak kalacak. Origen’de forma giyen Yunan oyuncu, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada 2018 yılı boyunca ve 2019 yılının büyük bir kısmında vaktinin olmayacağını belirtti.

Bu açıklamayla birlikte kısa bir süre önce dahil olduğu Origen ile birlikteliği üzerine de yorum yapan FORG1VEN, Origen macerasının da kısa süreceğini belirtti. Origen’den sonra 2018’nin tamamında sahnelerde yer almayacağını söyleyen oyuncu, 2019 yılının da büyük bir kısmını kaçıracağından bahsetti.

Askere gidiyor olabilir

Twitter hesabından fazla uzun bir açıklama paylaşmayan ve şu an için neden uygun olmayacağını açıklamayan Yunan espor oyuncusu, bu süre boyunca büyük ihtimalle zorunlu askerlik görevini yerine getirmek için ülkesinde bulunacak.

Hatırlayacağınız üzere FORG1VEN daha önceaskere çağrılmıştı. H2K’de forma giydiği dönemde olan bu gelişmenin ardından takım ağzından yapılan açıklamada, oyuncunun askerlik durumuna geçici bir süreliğine çözüm bulunduğu söylenmiş, oyuncu askere gitmemişti.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor