Connect with us

Espor

Fortnite 14 Gün Görevi oyunculara ödül kazanma şansı sunuyor

#Fortnite 14 Gün Görevi oyunculara neler sunuyor?

Fortnite 14 Gün Görevi ile oyunculara ödül kazanma şansı sunuyor. Epic Games’in resmi internet sitesi üzerinden verilen bilgilere göre, her gün bir yeni görev ve ücretsiz ödül kazanma şansı oyuncularla olacak. Bir diğer yandan günden güne değişecek mağazada yılbaşı coşkusu yaşanacak. Oyunun resmi internet sitesinde konuyu alakalı şu bilgiler paylaşıldı:

Battle Royale

Yılbaşı coşkusu Battle Royale’e de sıçradı; bu heyecanı haritanın çeşitli yerlerinde siz de yaşayacaksınız. Yılbaşı temalı Savaş Otobüsü’nden atladıktan sonra Kartopu Atar’a sarılabilir veya yılbaşı ışıklarıyla süslü Efsanevi Çalı’nın içine saklanarak pusu kurabilirsiniz!

Haritada yaptığımız değişikliklere ek olarak Fortnite’ın 14 Günü etkinliği ile her gün yeni bir görev ve ücretsiz ödül kazanma şansı sizleri bekleyecek. Ayrıca her gün beraberinde hem yeni hem de önceden gördüğünüz SSM’leri de getirecek. Son olarak, içerik mağazasını sık sık kontrol etmeyi unutmayın. Her gün yenilenecek olan mağaza, yılbaşı coşkusunu yansıtan eski ve yeni kıyafetlerle dolup taşacak. Her gün giriş yapıp neler gelmiş bir bakın!

Dünyayı Kurtar!

Dünyayı Kurtar hem eskiden tanıdığınız hem de tamamen yeni, temaya uygun düşmanlarıyla yeni yıla girmeye hazırlanıyor. Arkadaşlarınızı toplayıp ekip oluşturarak kış temalı haritalarda yılbaşı suratsızlarının üstesinden gelin.

Her gün yılbaşı temalı yeni bir görev açılarak görev günlüklerinize eklenecek. Bu görevleri tamamlayıp mağazada kullanabileceğiniz Kar Tanesi Biletlerinden kazanabilirsiniz. Ayrıca, mağazada her gün bir Geliştirme Laması maketini hediye olarak vereceğiz. 25 Aralık gibi hediye edeceğimiz Ortaya Karışık Lama’yı da kaçırmayın deriz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor