Connect with us

Fortnite

Fortnite 5.20 güncellemesi ile yeni bir shotgun geldi, peki oyunda neler değişti?

Fortnite 5.20 ile oyunda neler değişti?

Fortnite 5.20 güncellemesiyle birlikte oyuna Çift Namlulu Pompalı Tüfek adında yeni bir silah eklendi. Birçok değişikliği beraberinde getiren bu güncellemenin notları, Fortnite’ın resmi internet sitesi üzerinden paylaşıldı. Hemen aşağıda 5.20 güncellemesi ile oyuna gelen yenilikler ve değiştirilen şeyler yer alıyor. Resmi bilgilerle oyundaki değişiklikleri buradan okuyabilirsiniz.

Fortnite 5.20 Detayları

İki atımlık merminiz kaldı. Nişancılığınızı konuşturun! Yeni Çift Namlulu Pompalı Tüfek ile yakın mesafede olağanüstü derecede hasar verin ve yeni Battle Royale SSM modunda fırtınaya tozunu yutturun. Dünyayı Kurtar’a gelen yeni Eşsiz İzci ile attığınızı vurun ve düşmanlarınızın canına okuyun!

Çift Namlulu Pompalı Tüfek (Battle Royale)
Yakın menzilden isabet ettiğini mahveden Çift Namlulu Pompalı Tüfek, iki atışıyla vurdu mu oturtuyor!

BR05_Social_Double-Barrel-Shotgun.jpg

Dengeli Fırtına (Battle Royale)
Fırtına hiçbir oyuncuyu beklemez ve bu modda güvenli yerler yok. Dengeli Fırtına SSM’de gözünüzü haritadan ayırmayın ve daima fırtına çemberinin merkezine gitmeye çalışın.

BR05_Social_LTM-Steady-Storm.jpg

Kara Viking Ragnarok (Dünyayı Kurtar)
Yeni Eşsiz İzci, yeri titreten becerisi Sismik Çarpma’yla geliyor!

StW05_Social_Mythic-Outlander-Ragnarok.jpg

Sürü Mücadeleleri (Dünyayı Kurtar)
Haftalık Sürü Mücadelesi ile becerilerinizi test edin ve bir sürü ganimet kazanın.

Fortnite%2Fblog%2Fv-2-3-0-patch-notes%2FEnragedHusks_1920x1080_1516746797776-1920x1080-c50bf7d71eb22b2b060409c346192dfa5641b3cb.png

GENEL

 • İçerik mağazası ve etkinlik mağazasında kalan süreler artık Battle Royale’de de, Dünyayı Kurtar’da da doğru şekilde görünecek.
 • Belirli etkileşimler artık silah doldurma işlemini bölecek.

Hata Düzeltmeleri

 • Varsayılana Sıfırla ayarı artık tüm tuşları olması gerektiği gibi varsayılan ayarlara sıfırlayacak.
 • Tuş ayarlarını değiştirirken zaten başka bir eylemin tanımlanmış olduğu bir tuşa eylem atandığında onay kutusu çıkacak.
 • Otomatik silahlarda ateş etme tuşuna tıklatıp sonra hemen basıp basılı tutmaya devam edildiğinde ses efektinin kesilmesi sorunu giderildi.
 • Oyun kumandası kullanırken birden fazla seçim kutucuğunun belirmesine sebep olan hata giderildi.
 • Dahili nesne referansı arama sistemlerinin bellek kullanım miktarı azaltıldı. Bu, bellek çökmelerinin önüne geçmeye yardımcı olacak.
 • Ses ayarları menüsündeki İngilizce olmayan ses cihazı isimleri artık doğru bir şekilde görünecek.
 • Sesli sohbeti kullanan oyuncular artık sık sık ekip değiştirdiklerinde yanlış kanallarına ve yanlış sesli sohbet kanallarına katılmayacak ve de çoğu zaman sesli mesaj yollayabilecek veya alabilecek.
 • Pencere modundaki fare imlecini kilitleme ayarı artık düzgün bir şekilde çalışacak. Alt-tab tuşlarına basmak fareyi kilitli olmaktan çıkaracak.
 • ”Varsayılan Depar” etkin olduğunda “Depar Yeniden Doldurmayı İptal Eder” ayarı artık düzgün bir şekilde çalışacak.
 • Seçenekler ekranındaki ekran çözünürlüğü, 3D çözünürlük ve görüntü kalitesi ayarları arasındaki etkileşimden kaynaklanan görüntü sorunlarının bir kısmı giderildi.
 • Klavye tuşu kısayolunun arka planı okunabilirliğini arttırmak için güncellendi.
 • Grup oluşturma sistemi artık birini gruptan atmak veya terfi ettirmek gibi belirli mesajları yollarken bağlantı kesilmesine bağlı hatalara daha iyi karşılık veriyor. Bu sayede grupları yönetirken ortaya çıkan sorunlar da azalacaktır.
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Fortnite