Connect with us

Fortnite

Fortnite 6. Sezon 1. Hafta Görevleri: Sıcacık kamp ateşine ihtiyacınız olacak!

Fortnite’in yeni sezona geçmesiyle 1. hafta görevleri belli oldu, işte görevler ve detayları:

Fortnite oyununda beklenen 6. sezon bugün itibariyle başladı. Birçok oyuncu oyuna yeni eklenen özelliklerin tadını çıkarırken, bazı oyuncular son sürat görevleri yapmaya devam ediyor. Bizde o oyuncular için böyle bir yazı yazarak görevler hakkında bilgi veriyoruz. İşte karşınızda Fortnite 6. sezon 1. hafta görevleri.

Serbest Görevler

  • Farklı maçlarda bir Efsanevi Eşya bul (3 kez) – Ödül: 5 Savaş Yıldızı + 500XP

Görevde bahsedilen Efsanevi Eşya’yı size sarı eşyalar olarak özetleyebiliriz. 3 farklı maçta en az bir kere sarı eşya bulmanız gerekiyor. Bu görevi hızlı bir şekilde yapmak için 50v50 modunu deneyebilirsiniz, görev çok daha hızlı bitecektir. Fakat ben zoru seviyorum derseniz normal oyunda da görevi yapmanız mümkün.

  • Sıcacık Kamp Ateşi’nden canını doldur (150 can) – Ödül: 5 Savaş Yıldızı + 500XP

Bildiğiniz gibi oyunda olan Kamp Ateşi’ni kullanarak canınızı doldurmanız mümkün. Bu görevde de sizden bu isteniyor. Bir kamp ateşi bulun, kullanın ve toplam 150 can doldurun.

  • 1. Aşama: Sandık Aç (3 kez) – Ödül: 3 Savaş Yıldızı + 300XP

Bu görev aslında oldukça basit. Sizden her oyunda yaptığınız gibi sadece sandık açmanızı istiyor. Bu görev için özel bir şey yapmanıza zaten gerek yok. Sadece 3 tane sandık açacaksınız.

Savaş Bileti Görevleri

  • Kalkan topla. (500 kalkan) – Ödül: 5 Savaş Yıldızı + 500XP

Bu görev içinde basit dersek yanlış yapmış olmayız. Çünkü oyunu normal bir şekilde oynarken bile bu görev kendi kendine olacaktır, hiç uğraşmanıza gerek yok.

  • 1. Aşama: Çerçöp Çaprazı’na iniş yap (1 kez) – Ödül: 5 Savaş Yıldızı + 500XP

Bu görev oldukça basit, sadece oyun başında Çerçöp Çaprazı’na iniş yapmanız gerekiyor. Fakat bu görevin zorluğu indikten sonra başlıyor. Oyununuza gelen oyuncuların birçoğu sizin gibi görevi yapmak için buraya inecek ve tam anlamıyla bir kaos çıkacak.

  • Farklı Sokak Lambası Spotlarının altında dans et (7 kez) – Ödül: 10 Savaş Yıldızı + 1000XP

Sokak lambası gördüğünüz zaman gidin ve dans konusundaki yeteneklerinizi sergileyin. Böylelikle kolayca 10 tane savaş yıldızı kazanmış olacaksınız.

  • Birbirinden farklı, isimli konumlarda rakipleri avla (5 kez) – Ödül: 10 Savaş Yıldızı + 1000XP

Muhtemelen bu görev bu haftanın en zor görevi. Bu görevi yapmak için diğer görevlere kıyasla birkaç ekipmana ihtiyacınız var. Bunlar biraz silah ve birazda materyal. Kendinizi korumayı ve silahlarınızı konuşturmayı biliyorsanız emin olun bu görevi de rahatlıkla yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken haritada ismi gözüken yerlere giderek rakiplerinizi öldürmek.

Fortnite 6. Sezon 1. Hafta Görevleri’miz bu kadar. Umarız yardımcı olmuşuzdur.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite