Connect with us

Fortnite

Fortnite 9. Sezon Tanıtımı: “Gelecek sizin ellerinizde!”

Fortnite’da “9. Sezon’da gelecek sizin ellerinizde!”

Fortnite’da 9. sezon sırası! Epic Games’in yaptığı tanıtım videolarıyla Fortnite’ın 9. sezonu oyuncularla paylaşıldı. Verilen bilgiler ve paylaşılan videolar burada sizlerle.

Volkan patladı ve uzun süredir bizimle olan bazı bölgeler tamamen değişti. Volkanın yerle bir ettiği bölgenin küllerinden Evrilmiş Evler doğdu. Ekibinizi kapın ve cıvıl cıvıl ışıklarıyla sizi içine çeken Muzaffer’in Muz Standı ve Nugget Hut gibi yepyeni mekânları keşfedin. Yeni Hava Halkaları ulaşım sistemini kullanarak farklı bölgeler arasında hızlı ve heyecanlı yolculuklar yapın. Binadan binaya atlamak için Rüzgâr Pervanelerinden destek alın. Fırtına gelmeden alışveriş işlerini halledelim diyorsanız yepyeni Ayrıcalıklı AVM’mizde biraz dolaşın. 9. Sezon’da gelecek sizin ellerinizde!

https://www.youtube.com/watch?v=4XyxjuOHmAo

Yeni bir sezon ayrıca yepyeni bir Savaş Bileti demek. 100’den fazla yeni ve özel ödül açılmayı bekliyor. Üstelik fiyatı hâlâ 950 V-Papel. Bu sezon, Savaş Kuşu kıyafetine ve seviye atladıkça yeni tarzlarını açabileceğiniz Pembeli Savaşçı ilerlemeli kıyafetine Savaş Bileti’ni alır almaz sahip olacaksınız. Savaş Bileti’nin seviyesini yükselttikçe bir ikili kazmaya, robot bir kediciğe, uçan frizbilere ve daha nice yeni ödüle sahip olacaksınız! 100. aşamaya ulaştığınızda ise bu fiyakalı ve ilerlemeli kıyafet sizin olacak: İntikamcı.

Fortnite Güncelleme Notları: v9.00 ile neler değişti?

Bu sezonun Savaş Bileti’nde bir yenilik var: Fortbyte’lar! İpuçlarını takip ederek adanın farklı yerlerin gizlenmiş eşyaları toplayarak yeni ödüller açabilir ve 9. Sezon’un sırlarını açığa çıkarabilirsiniz.

Kreatif
Gelecek emrinize amade! Galerilerdeki fütüristik hazır yapı setlerini kullanarak hayalinizdeki Evrilmiş Evler’i kendi zevkinize göre yeniden yapın! Uçan platformları kullanarak gökleri delecek yükseklikte yapılar inşa edip farklı bir manzarada mücadele ortamı sunabilirsiniz. Yeni sezon, yeni şehir ve harika oyunlar için yeni fırsatlar.

Dünyayı Kurtar
Lok’un tuhaf bir misafiri var ve görünüşe göre Ana Üs’teki kimse daha önce öyle birisiyle karşılaşmamış. “Karanlık Kuşağı” görev serisinde Ray ve arkadaşlarına katılarak gizemli misafirin kim olduğunu ortaya çıkarın ve etkinlik temalı yeni kahramanları kapın!

Takımınızı kurun, Ana Üs’se dalın ve yepyeni Savaş Oyunları modunda yerinizi alın! 9. Sezon’la birlikte gelen eşsiz dört simülasyonla mücadeleye doyun!

9. Sezon İçerik Paketi
Fortnite topluluk içerik paketi, 9. Sezon çizimleriyle güncellendi. Buradan indirerek içerikleri proje ve eserlerinizde kullanabilirsiniz. Hayallerinizi ve hayal gücünüzü Fortnite’ta sergilediğiniz için teşekkür ederiz!

Fortnite’ın rekabet ortamı nasıl değişecek?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Fortnite