Connect with us

Fortnite

Fortnite Ant-Man karakterini de oyuna eklemeye hazırlanıyor

Fortnite’a yeni bir süper kahraman daha dahil oluyor.

Fortnite Ant-Man

Yaptığı işbirliklerine hız kesmeden devam eden Fortnite Ant-Man karakterini de diğer süper kahramanlar arasına katacak gibi görünüyor.

Bu zamana kadar Marvel ve DC gibi devlerle pek çok işbirliği ve etkinliğe imza atmış olan Epic Games‘in Fortnite için projeleri bu kadarla da sınırlı kalacak gibi görünmüyor. Tüm hızıyla devam eden yeni sezonda da pek çok ünlü karakteri karşımıza çıkartan Fortnite halihazırda oyunda yer alan süper kahramanlar arasına Ant-Man’i de eklemeye hazırlanıyor. Bu zamana kadar yaptığı isabetli sızıntılar ile öne çıkan veri madencileri ShiinaBR ve VastBlast tarafından ortaya atılan iddialar oyuncuları heyecanlandırmış durumda.

Ant-Man’e işaret eden bir dizi ses dosyasına ve fotoğrafa ulaştıklarını belirten veri madencileri süper kahramanın bu sezon bitmeden oyuna ekleneceği ve sezon sonundaki büyük etkinliğe de dahil olacağını düşünüyorlar. Konuya ilişkin olarak Epic Games cephesinden yapılmış resmi bir açıklama bulunmasa da Ant-Man’in Fortnite evrenine dahil olma ihtimali oldukça büyük görünüyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite