Connect with us

Fortnite

Fortnite aylık abonelik sistemini devreye sokabilir

Epic Games’in gündeminde aylık abonelik sistemi var.

Fortnite aylık abonelik

Veri madencileri ve bazı oyuncuların elde ettiği bilgiler Fortnite aylık abonelik sistemini gündeminde tutuyor fikrini akıllara getirdi.

Epic Games‘in oyunculara gönderdiği bir anket Fortnite için düşünülen aylık ödeme sisteminin de ilk ipuçlarını oyunculara sunuyor. Crew Pack adı verilen bu aylık abonelik sistemine işaret eden ipuçları Fortnite kanadından yaptığı sızıntılar ile tanınan kullanıcı Mardlt_ tarafından oyuncular ile paylaşıldı. İsabetli sızıntıları ile tanınan bir başka kullanıcı olan FireMonkey de bu bilgileri doğruladı.


Paylaşımda ”Epic Games tarafından gönderilen yakın tarihli ankette bu görüntü görülebiliyor. Bununla kullanıcılar aylık abonelik servisini nasıl kullanmak istedikleri konusunda sorgulanıyorlar.” ifadeleri kullanıldı. Ortaya çıkan bilgilere göre bu sistemle birlikte kullanıcılar her ay 1.000 V-Bucks, aylık bir özel kullanıcı paketi  ve Battle Pass sahibi olacaklar. Servisin fiyatı ise henüz ortaya çıkmış değil.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite