Connect with us

Fortnite

Fortnite bedava skin (kostüm) nasıl alınır?

Fortnite bedava skin kostüm twitch özel nasıl alınır?

Fortnite oyuncularından bir süredir Fortnite bedava skin nasıl alınır, Fortnite bedava kod nasıl alınır gibi sorular alıyoruz. Biz de bu yazımızda Fortnite bedava skin (kostüm) nasıl alınır onu anlatacağız. Fortnite Twitch özel skin içeriğini görmeyen kalmasın!

Oyuncuların PUBG’den sıkılıp daha yaratıcı ve heyecanlı oyunlar oynayabileceği Fortnite Battle Royale, yükselişine devam ediyor. 28 Şubat’ta Twitch ile bir ortaklık anlaşmasını duyuran Epic Games, Twitch Prime (ve aynı zamanda Amazon Prime) kullanıcılarına bir Fortnite için bir Twitch Prime Pack hazırladı.

Bu paketin içerisinde özel bir Havoc kıyafeti ve bir Back Bling, özel bir komutan kıyafeti ve Slipstream Glider, Havoc ve Komando karakterleri ve son olarak 4 adet özel Twitch emote’u yer alıyor. Ve yavaştan ana konumuz olan bu paketi nasıl bedava alabileceğinize geçelim. Rehberimizin en sonunda yer alan uyarıyı okumayı unutmayın!

Fortnite bedava skin nasıl alınır?

 1. Eğer bir Amazon hesabınız yoksa kendinize bir hesap oluşturmanız gerekiyor.
 2. Ayrıca Twitch ve Fortnite hesaplarına da sahip olmanız gerekiyor.
 3. https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/twitch-prime-pack adresine gidip “Not a Twitch Prime member?” butonuna tıklıyorsunuz.
 4. Açılan sayfadan Twitch Prime’ınızı etkinleştirmek için kredi kartı bilgilerinizi kayıt ediyorsunuz ve 7 günlük bedava kullanım sürenizi aktifleştiriyorsunuz. (Daha önce aktifleştirmemiş olmanız gerekiyor)
 5. Bu işlemden sonra Twitch hesabınız ile Amazon hesabınızı eşleştirmenizin ardından geriye fazla adım kalmıyor.
 6. 3. adımda verdiğimiz adrese tekrar girip bu sefer “Have Twitch Prime?” butonuna tıklıyorsunuz.
 7. Çıkan ekranda “Yes, find my account” butonuna tıkladıktan sonra yeni çıkan ekrandan oyunu oynadığınız platformu seçiyorsunuz.
 8. Daha sonra sayfanın sizi yönlendirdiği sayfadan Epic Games hesabınız ile Twitch hesabınızı eşleştiriyorsunuz.
 9. Açılan sayfanın en alt kısmından “Click to claim on Twitch.tv” yazan butona tıklayıp yayın platformuna geçiş yapıyorsunuz.
 10. Twitch’e geçtikten sonra sağ üst kısmında yer alan kral tacına tıklayıp, açılan pencereden karşınıza çıkan Fortnite teklifinde yer alan “Teklif İste” butonuna tıklıyoruz.
 11. Daha sonra 3. maddede verdiğimiz linke tekrar gidip, “Have Twitch Prime?” butonuna tıklıyoruz.
 12. Ve karşınıza Fortnite Twitch paketini aldığınıza dair bir bildiri çıkıyor.
 13. Artık eşyalarınızı oyun içerisinde yer alan “Dolabım” sekmesinde bulabilirsiniz. İyi oyunlar!

fortnite-bedava-twitch-kostumu-nasil-alinir

Önemli Uyarı!

Twitch Prime’a üye olurken verdiğiniz kredi kartı bilgileri ve onayı iptal etmezseniz, Amazon aylık olarak Prime ve Amazon Prime üyeliklerinin ücretlerini sizden kesmeye devam eder. Bu yüzden 7 günlük deneme süreniz bitmeden bu aboneliği iptal etmeyi unutmayın!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

8 Yorum

8 Comments

  Leave a Reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


  Fortnite