Connect with us

Espor

Fortnite etkinliğinde Berkcan Güven ve Orkun Işıtmak da yer alacak

Berkcan Güven ve Orkun Işıtmak Fortnite Pro-Am etkinliğinde birinci olmak için yarışacak.

Berkcan Güven Orkun Işıtmak Fortnite turnuva

Geçtiğimiz günlerde sizler ile detaylarını paylaştığımız ve E3 2018 oyun fuarında gerçekleştirilecek olan Fortnite Pro-Am etkinliği hakkında detaylar belli olmaya devam ediyor. 50 profesyonel ismin ve 50 ünlünün birlikte yarışacağı etkinliğinin kazanan ekibi 3 mil yon doları istediği bir hayır kurumuna bağışlayacak.

Fuarın yaklaşması ile yavaş yavaş açıklanan takımlarda bizleri sevindirecek haber var. Youtube kanalı ve Vine platformunda yayınladığı videolar ile tanıdığımız Berkcan Güven ve uzun süredir Youtube platformunda yayınladığı videolar ile milyonlarca takipçiye ulaşan Orkun Işıtmak bu hayır etkinliğinde yer alacak.

Berkcan Güven ve Orkun Işıtmak Fortnite etkinliğinde ünlü oyuncular ile eşleşti

Yayınlanan ekiplerde Berkcan Güven ile İngiliz aktör Ryan Cartwright eşleşti. Ryan Cartwright daha önce Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit, The Big Bang Theory, Bones ve Mad Men gibi diziler ile ekranlarımızın önüne çıkmıştı.

Youtuber Orkun Işıtmak ise 18 yaşındaki genç aktrist Jordyn Jones ile eşleşti. Jordyn Jones’u daha önce Dance Camp adlı filmdeki müzik ve oyunculuk performansı ile tanımıştık. Ayrıca Overnights, Chicken Girls ve Bizaardvark gibi dizilerde de rol aldı.

Şimdilik sadece Berkcan Güven ve Orkun Işıtmak, Epic Games tarafından tanıtılan Türk fenomenler arasında yer alıyor. Belirtilene göre bu çarşamba günü yeni bir grup daha profesyonel ve ünlü açıklanacak. Takipte kalmayı unutmayın!

Berkcan Güven Orkun Işıtmak Fortnite turnuva

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor