Connect with us

Fortnite

Fortnite Bölüm 2 Sezon 3 hakkında büyük sızıntılar yapıldı

Yeni sezonun teması ve eklenecek araçlar ortaya çıktı.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 3

Oyuncular tarafından merakla beklenen Fortnite Bölüm 2 Sezon 3 hakkında bir Youtuber tarafından geniş çapta sızıntılar paylaşıldı.

Tabor Hill adlı Youtuber tarafından ortaya atılan iddialar sezon 3 ile birlikte kavuşacağımız bir dizi değişikliği gözler önüne seriyor. Bu değişikliklerden en dikkat çekeni ise haritadaki suyla kaplı alanlar hakkında. Haritadaki suyla kaplı alanların daha geniş bir yer kaplayacağının ifade edildiği videoda buna ek olarak oyuncuların artık su altında da bir dizi eylemde bulunabileceği yönünde.

Bir diğer dikkat çeken değişim ise oyuna eklenecek olan ve oyuncular tarafından kullanılabilir olacak köpek balıkları olacak. Oyuncular bu köpek balıklarına tıpkı diğer araçlara olduğu gibi binebilecekler. Bunlar haricinde Fortnite bu sezonda Marvel değil DC cephesi ile yakınlaşacak gibi görünüyor. Oyundaki su temasının da etkisi ile Aquaman kostümü oyuna eklenecek ve tıpkı Deadpool kostümü gibi görevlerin tamamlanması sayesinde alınabilecek. Aquaman kostümü haricinde Black Knight kostümünün bir kadın versiyonu, Dark Vanguard ve Teknique kostümleri de değişiklikler ile karşımıza çıkacak. Yeni sezonun 4 Haziran günü başlaması bekleniyor.


İlginizi Çekebilir:

Fortnite’taki Travis Scott konserini 27.7 milyon kişi izledi

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

1 Yorum

1 Comment

  1. Umut Eroğlu

    5 Mayıs 2020 - 10:15 at 10:15

    7. Sezonda (Türkçesini Bilmiyorum) LYNX diye bir karakter vardı . Onun yenilenmiş versiyonu ismi (Yine Türkçesini Bilmiyorum) VIX olarak gelme ihtimali var .

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Fortnite