Connect with us

Fortnite

Fortnite bölüm 2 sezon 6 hakkında ilk ipuçları geldi

Görünüşe göre yine çılgın bir etkinlik bizleri bekilyor.

Fortnite bölüm 2 sezon 6

Oyuncular tarafından merakla beklenen Fortnite bölüm 2 sezon 6 tüm hızıyla yaklaşırken Epic Games’ten gizemli bir paylaşım geldi.

Fortnite’ın dillere destan sezon sonu etkinlikleri oyuncu topluluğu arasında her zaman merakla beklenen olayların başında gelmiştir. İçerisinde bulunduğumuz sezonda Kratos, Predato, Master Chief ve daha pek çok ünlü karakteri oyun evrenine dahil etmiş olan Fortnite yine görkemli bir etkinlik ile sezonu kapatmaya hazırlanıyor. Oyuncuların gözlerini diktikleri etkinlik hakkında ise ilk ipuçları Fortnite’ın resmi Twitter hesabı üzerinden verildi.


Yeni sezonda bizleri nelerin bekleyebileceği ile ilgili bir takım ipuçları da içeren gönderi alıştığımız üzere bizleri büyük bir sezon sonu etkinliğinin de beklediğinin habercisi niteliğinde. Bu sezonda oyun hikayesi içerisinde önemli bir yer teşkil eden Jonesy‘nin sesini duyduğumuz videoda karakter sıfır noktasının kontrolünün kaybedildiğinden bahsediyor. Yine pek çok harita değişikliği ve elbette görkemli bir kapanış bekleyebileceğimiz yeni sezonun 16 Mart tarihinde başlaması bekleniyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite