Connect with us

Fortnite

Fortnite bu sefer zıplatmaya hazırlanıyor!

Fortnite’ın bu yeni içeriğini çok seveceksiniz!

fortnite, jordan, ssm, fortnite kaykay, fortnite içerik

Fortnite, dün yayımladığı yeni içeriklerle kısa sürede ilgi topladı. Oyunun tanınan iki içerik üreticisi tarafından şahane işler yapıldı işte detaylar:

Kreatif sanatçıları NotNellaf ve Tollmolia’ın eserlerini içeren, Jordan’ın Ortamlara Akış SSM’sinde fiyakalı numaralarınızı herkese gösterin. Zıp zıp zıplayın, sokakları arşınlayın ve kazanmak için paraları toplayın! #FortniteXJumpman

Sahanın Yıldızları Paketi’ni aldığınızda puanları toplamaya başlayacaksınız. Sokak Fırtınası ve Sokağın Pençesi kıyafetlerinin yanı sıra sete özel görevleri de kapacaksınız.

Tüm oyuncular Ortamlara Akış SSM’de mücadele ederek ve herkese açık görevleri tamamlayarak ücretsiz ödülleri açabilir. Ortamlara Açık Görevlerini tamamladığında Sırt Kaykayı Sırt Süsü’nü ve onun dokuz tarz çeşidi ile dört eşsiz spreyi açabilirsin. Sahanın Yıldızları setine sahipsen Sokak Fırtınası ve Sokağın Pençesi kıyafetleri için yeni tarzlar açabileceğin daha fazla göreve erişebilirsin.

09BR_LTM_DowntownDrop_ChallengeRewards_Boards_Set2.jpg

Tüm Zamanların En İyisi olmak için arkadaşlarınıza meydan okuma fırsatı ayağınıza geldi.

Fortnite’ta yeniyseniz, başlamak için sizi Epic Games’in sitesine alalım.

09BR_LTM_DowntownDrop_ChallengeRewardsBlogImage_Spray2.png

Kaynak: Epic Games

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Fortnite