Connect with us

Fortnite

Fortnite Chapter 2 başladı!

Fortnite oyuncuları için yepyeni bir sayfa açılıyor.

Fortnite Chapter 2 sezon 2 başlangıç tarihi

Geçtiğimiz günlerde görkemli bir kapanış etkinliği ile 10. sezonunu kapatan Fortnite, evreni yutan bir kara delik ile oyuncuları baş başa bırakmıştı. Bir süredir giriş yapılamayan Fortnite, resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir video ile Fortnite Chapter 2‘nin resmen başladığını oyunculara duyurdu. Yayınlanan video ile yenilenmiş Fortnite dünyasında neler olacağını da detaylıca görmüş olduk. Gelin öncelikle videoya bir göz atalım. 

Sunucular hala tam anlamı ile aktifleşmiş olmasa da bu durum oyuncuların başına ilk kez gelen bir şey değil. Her sezon kapanışından sonra Fortnite sunucuları kapatarak onları bakıma alır ve yeni sezon için hazırlar. Bu kez oyuna gelecek köklü değişiklikleri de göz önünde bulunduracak olursak sürenin alıştığımızdan biraz daha uzun olması hiç de garip değil. Bakalım Fortnite Chapter 2 ile oyunculara beklediklerini sunmayı başarabilecek mi?

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Fortnite