Connect with us

Fortnite

Fortnite Chapter 2’de oyun zevkini baltalayan hata!

Oyuncular haklı olarak isyanda…

Geçtiğimiz günlerde görkemli bir kapanış ile oyunda yepyeni bir dönem başlatan Fortnite, Chapter 2 ile kimi oyuncuları pek de memnun edebilmiş değil. Oyunda ortaya çıkan ve oyun zevkini baltalayan kimi hatalar oyuncuları çileden çıkartmış durumda. Fortnite Chapter 2 ile birçok yeni özellik de oyuna eklendi. Ancak bunlardan bazıları düzgün çalışmayarak oyuncuları sinirden küplere bindiriyor.

Chapter 2 ile gelen özellikler arasında karakterimizin saman yığınları ve çöp konteynerlerine saklanabilmesi gibi gizlilik ögeleri de bulunuyor. Sorun ise gizlendiğiniz yerden çıkmak için hamle yaptığınızda başlıyor. Her zaman olmasa da bazen karakterimiz gizlendiği yerden çıkmaya çalışırken arkasında bir gaz bulutu bırakarak gökyüzüne doğru ölüm ile sonuçlanacak bir yolculuğa çıkıyor.


Epic Games cephesinden henüz bu can sıkıcı hata ile ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Oyuncuların büyük beklentiler ile karşıladığı Fortnite Chapter 2’de bakalım bu sorun ne zaman çözülecek?

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite