Connect with us

Fortnite

Fortnite evreni kara delik tarafından yutuldu!

Oyunda yepyeni bir devir başlıyor.

Binlerce katılımcının dün canlı tanıklık ettiği bir etkinlik ile Fortnite’ta 10. sezon kapanmış oldu. Oyuncuları adeta şoktan şoka sürükleyen bu görkemli etkinlik ile Fortnite evreninde yepyeni bir devir başlayacak. Etkinlik saatinde oyuna giriş yapan milyonlarca kullanıcı bildiğimiz Fortnite evreninin yok oluşuna canlı olarak tanıklık etti. Bu sezon bitişi etkinliği ile Fortnite kendi alanında da önüne geçilmesi güç görünen bir başarıya imza atmış oldu. 

Oyun haritasını ve hatta menüdeki seçenekleri içine çeken bir kara delik ile son bulan sezon 10’un ardından Fortnite için yepyeni bir süreç başlayacak. Daha önce de bahsettiğimiz Fortnite: Chapter 2 ile oyun bildiğimiz halinden uzaklaşarak bambaşka bir boyuta geçecek. Fortnite: Chapter 2 ile geri dönene kadar oyunun giriş ekranı bile parçalanmış bir biçimde görünecek. Ardından muhtemelen yepyeni bir harita ile karşılaşacağız. Bu yeni süreç ne zaman tamamlanacak ve oyuncular ile buluşacak, buna dair elimizde henüz kesin bir tarih bulunmasa da buluşma için fazla beklemeyeceğimizi umut ediyoruz.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

1 Yorum

1 Comment

  1. Mei-chan

    14 Ekim 2019 - 17:40 at 17:40

    Oyun tarindeki büyük gizemlerden birtanesi…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Fortnite