Connect with us

Fortnite

Fortnite 6.30 güncellemesiyle yeni moduna merhaba dedi: Food Fight

Fortnite 6.30 güncellemesiyle yeni moduna merhaba dedi: Food Fight.

Fornite’a 6.30 güncellemesiyle birlikte Food Fight modu geldi. Bu modda iki sınıf var: Durrr Burger ve Pizza Pit! Sen hangi tarafı seçeceksin?

Fortnite‘s 6.30 güncellemesi uzun zamandır beklenen savaş modu geldi. Food Fight Limited Time Mode, Fortnite’a yeni bir soluk getiriyor. Oyuncular kendi maskotlarını (restoranlarını) korumak için Durrr Burger ya da Pizza Pit tarafını seçip rakiplerle yüzleşiyor. Bu iki takım birkaç dakika boyunca bir duvarla ayrılacak. Bu dakika içerisinde oyuncular, maskotlarını korumak için yapılar inşa etmek zorundalar. Ayrıca dakika sonunda karşı takım o bölgeye saldırıya geçecek. Saldırı sonucunda rakibin maskotunu damage vurup ilen gören takım maçı kazanan taraf olacak.

Oyuncular ”Food Fight” modunda ölen oyuncular, önceki envanterleri ile yedi saniye sonra yeniden doğabilirler ve tüm patlayıcı silahlar devre dışı bırakılabilir. Food Fight modunun yanı sıra Epic Games, Scavenger Pop-Up Cup adında Fornite’a yeni bir solo etkinlik ekledi.

Silah bölümüne ise açıklandığı günden bugüne büyük bir heyecanla beklenen yere sabitlenebilen taret oyuna eklendi. Oyuna eklenen taret Fortnite hayranları tarafından oldukça olumlu karşılandı.

Değişen tek silah Pickaxe(kazma) oldu. Pickaxe artık rakip oyunculara 20 hasar veriyor. Önceden verdiği hasar ise 10’du.

Fortnite geliştirici Epic Games ayrıca performans, ses ve oyun için bir dizi iyileştirme yaptı. Buna, oyun içi ve lobide yaşanan hataların düzeltilmesi, gamepad bağlamaları için daha fazla seçenek eklemesi de dahil. Fortnite’ın mobil versiyonda da hata düzeltmeleri için çalışmaların devam edeceği belirtirdi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite