Connect with us

Fortnite

Fortnite hile kullanımlarıyla ilgili her an adım atabilir

Fortnite oyuncuları son dönemde artan hilelerden yılmış durumdalar. Bu konuda bir yılgınlık belirtisi de Ninja’dan geldi.

Fortnite hile konusunda her an bir adım atabilir. Belirli aralıklarla oyuna gelen güncellemelerle birçok görsel değişikliğe giden ve oyun içinde birçok yeni görev ile oyuncuların dikkatini çeken Fortnite, son dönemde artan hilelerden epey yılmış durumda. Konu ile ilgili Epic Games’in yakın dönemde net bir adım atması bekleniyor.

Fortnite dünyası denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Ninja, kişisel Twitter hesabından hilelerle ilgili bir paylaşım yaptı. Oyun esnasında Quadcrasher ile “uçarak” gelen bir hile kullanıcısı tarafından öldürülen oyuncu, Fortnite’ı etiketleyip “Lütfen” dedi. Son dönemde hile konusunda birçok yorum atan oyuncular, Ninja’nın da bu konuda paylaşım yapmasıyla seslerini daha yüksek şekilde duyurabildiler.

Ninja’nın paylaşımı şöyle:

Twitch’in en çok izlenen yayıncısı Ninja, yukarıda görüntüleri yer alan sahneye bir kez yaşamadı. Ünlü yayıncı, bundan hemen önce de bir hileyle karşılaşmış ve ölmüştü. İkinci kez hileyle karşılaşınca konuşmak yerine sessiz kalmayı tercih eden oyuncu, bu paylaşımıyla hilelerden canı sıkılan oyuncuların sesi oldu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Fortnite

error: Üzülerek söylüyoruz ki kopyalamaya izin veremiyoruz.