Connect with us

Fortnite io, PUBG io ve battle royale oyunlar oyna

Fortnite io son dönemde browser/tarayıcı tabancı oyunlar arasında öne çıkmış durumda. Henüz bu oyunu bulamadık ama sizler için birkaç browser tabancı battle royale oyununu buraya ekliyoruz. Yakın dönemde Fortnite io’nun da katılacağı bu listeden, PUBG io benzeri oyunlardan dilediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

Fortnite io benzeri oyunlar:

MineRoyale.io

WASD veya yön tuşlarıyla hareket edebilirsiniz. Sol tık ile saldırabilir, sayı tuşlarıyla da elinizdeki eşyalar arasında değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca E’ye basarak crafting menu’yü açıp birtakım geliştirmeler yapmanıza olanak tanıyan bu oyunda, shift tuşunun önemini küçümsemeyin.

Surviv.io

Surviv.io adından da anlaşılacağı gibi bir hayatta kalma oyunu. Bu oyun içindeki karakteriniz, W A S D tuşlarıyla hareket ediyor. Aynı zamanda karşınıza çıkan rakipleri de alt etmenize gerektiren Surviv.io’da mouse’unuzun sol tuşunu kullanarak rakiplerinizi oyun dışı bırakmaya çalışarak oyunun sonuna ulaşabilirsiniz. Fortnite io da böyle değil miydi zaten? 🙂

Mobg.io

Mobg.io, isim olarak PUBG io’ya çok benzese de tabii ki PUBG gibi kompleks bir oyun değil. Daha basit hareketler gerektiren bu yapımda, sağ tık ile yönünüzü belirleyebilirsiniz. Ayrıca W tuşu da hareket etmek için kullanılabilir durumda. Ateş etmek için oyuncularına iki seçenek sunan Mobg.io, sol tık veya space tuşuyla ateş etmenize olanak tanıyor. Silah değiştirmek içinse Fortnite io’dan da bildiğimiz Q tuşunu veya mouse’un orta tekerliği olarak bilinen scroll’u kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki oyunlar Fortnite io ve PUBG io gibi tarayıcı tabanlı oyunları oynamak isteyen oyuncular için eklendi. Henüz bahsettiğimiz bu yapımları bulamamış olsak da, bu süreçte Playerbros.com’da oluşturduğumuz bu sayfanın sizler için gayet keyifli anlar sunacağını düşünüyoruz. Siz de büyümemize katkı sağlamak istiyorsanız 100 bin aboneyi geçen YouTube kanalımıza abone olarak bize destek olabilirsiniz. Playerbroscom YouTube kanalına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bu sayfanın yorum kısmına istediğiniz oyunları yazabilir, kanalımızın yorum kısmından ise son videolarımız hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu sayfanın sağında bulunan espor haberlerine de göz atabilir, sektörün nabzını Playerbros ile tutabilirsiniz. Battle royale yani hayatta kalma tarzı oyun severlere iyi oyunlar dileriz. İlerleyen süreçte buradaki oyun çeşitliliğine siz de inanamayacaksınız!

400x400

KAÇIRMAYIN